• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

2. soutežní úkol pro 2. týden

Tvoje třída navrhne symbol nebo grafiku, kterou by umístila na vlajku třídy

  • Tvoje třída navrhne symbol nebo grafiku, kterou by umístila na vlajku třídy - návrh vlajky pak do konce tohoto týdne postnete na vaši soutěžní Facebookovou stránku Fajn lyžák....... - nečekáme žádnou profesionální grafickou práci, jde o Tvoji a vaši fantazii, klidně nakreslenou rukou - třídě, která nakonec vyhraje, vlajku vyrobíme a umístíme ji do skiareálu Klínovec

Pokud jste se do soutěže ještě vůbec nezapojili, můžete i teď. Stačí, když doženete soutěžní úkol z minulýho týdne, který najdete výše.

Nezapomeňte dál sbírat liky na vašich soutěžních Facebookových stránkách, poslouchejte dál Fajn radio a staňte se fanoušky Fajn radia na Facebooku, protože jenom z těchto zdrojů se dozvíte další soutěžní úkol, který vaši třídu přiblíží Fajn lyžáku na Klínovci za půl mega.

  • 26.11.2013
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->