• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

60 let Horské služby v Krušných horách

V sobotu 6.6.2015 se na vrcholu Klínovce uskuteční oslavy 60. výročí působení Horské služby v Krušných horách, jejichž součástí bude rovněž den otevřených dveří SKIAREÁLU KLÍNOVEC. Akce začíná v 09:00 slavnostním nástupem Horské služby na vrcholu Klínovce. Těšit se můžete např. na ukázku činnosti HS spojenou s předvedením používané techniky, přehlídky se zúčastní i vrtulník Armády ČR. SKIAREÁL KLÍNOVEC zpřístupní k nahlédnutí horní stanici lanovky CineStar Express a představí návštěvníkům techniku potřebnou pro chod areálu a to včetně děl na výrobu technického sněhu a roleb, v nichž bude možno se nechat vyfotografovat. Přijeďte se seznámit s prací Horské služby a nahlédnout do zákulisí SKIAREÁLU KLÍNOVEC. Těšíme se na Vás.
  • Webmaster
  • 4.6.2015
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->