• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Aktuálně ze Skiareálu Klínovec

Dobrý den! Dovolujeme si Vám zaslat aktuální info ze Skiareálu Klínovec a prosíme o zveřejnění také na Vašich stránkách či provozovnách.

Klínovec hlásí dobré podmínky pro lyžování s akční slevou. Navzdory tomu, že Česko postihly v minulých dnech silné oblevy, Klínovec díky dostatečné zásobě sněhu stále nabízí skvělé lyžařské podmínky. Nyní navíc s akční nabídkou lyžování za ceny vedlejší sezóny, která platí od 14. do 28. ledna. Lyžaři se můžou těšit na řadu dalších slevových akcí, které skiareál právě připravuje. Podrobnosti přineseme v tiskové zprávě začátkem příštího týdne společně s představením dalšího ročníku oblíbeného seriálu dětských závodů KidsCup Klínovec 2011.

Ceník: http://media.klinovec.cz/…010-2011.pdf
Foto 1: http://archiv.klinovec.cz/…1-damska.jpg
Foto 2: http://archiv.klinovec.cz/…4-damska.jpg

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Honza Trávníček

  • 12.1.2011
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->