• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Český pohár ve snowboardingu

Druhý závod letošního Českého poháru Snowboard Zezula Tour 2015 pod záštitou Czechsnowboarding se pojede ve snowparku na Klínovci v sobotu 14.2.2015. Závod v netradiční disciplině freestyle cross je určen pro kluky i holky v kategoriích děti, junioři a dospělí a pojede se o prizemoney 20.000 Kč, mobily myPhone, hodinky G-Schock a další věcné ceny od partnerů seriálu. Program: pátek - trénink, sobota - hlavní závod a best trick, neděle - public contest. V sobotu večer se těšte na skvělou afterpárty, na které zahraje legendární Dj Robot.

O zábavu bude postaráno i na svahu a rozhodně se bude na co dívat. Tak neseďte doma a přijeďte se podívat na závody českých snowboardistů, zafandit a zajezdit si v pohodovém duchu v super připraveném snowparku na Klínovci. Registrace je možná už teď na stránkách www.czechsnowboarding.cz /registrace, nebo pro opozdilce až na místě, v sobotu, 14.února přímo ve stanu ve snowparku. Projekt Českého poháru na Klínovci finančně podpořil Ústecký kraj.

  • 29.1.2015
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->