• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Články


2017 Demo Tour - testuj s námi

  • 14.6.2017
  • 1 Komentář

První zastávka naší testovací flotily v Čechách se uskuteční 1-2. Července na Klínovci!

Čtěte více

Léto 2017 na Klínovci

  • 8.6.2017

Klínovec již dávno není jen lákadlem pro milovníky zimních sportů, i v létě si u nás užijete spoustu zábavy.

Lanová dráha Prima Express ze směru od Jáchymova je od června do 8.10. v provozu denně od 9:00 do 18:00. V červenci a srpnu bude rovněž každý den otevřena lanová dráha Dámská od Loučné pod Klínovcem.

Čtěte více

10. ročník Mattoni Karlovarský karneval

  • 1.6.2017

2. a 3. června proběhne v Karlových Varech 10. ročník Mattoni Karlovarský karneval.

Čtěte více

Exkluzivně - Pronájem penzionu v krásném prostredí Krušných hor, poblíž lanovky a lázní Jáchymova

  • 25.5.2017
  • reklama

Exkluzivně nabízíme k pronájmu penzion - zděný objekt se dvěma NP a podkrovím, v krásném prostředí Krušných hor, na jižním úpatí Klínovce, u břehu Klínoveckého potoka

Čtěte více

Nová Základní škola pro region „Centrální Krušnohoří“

  • 29.4.2017

Otevření ve školním roce 2017/ 2018 v lázeňském městě Kurort Oberwiesenthal

7. srpna 2017 se otevřou dveře charismatické školní budovy ve městě Kurort Oberwiesenthal a uvolní tím opět cestu pro školáky nové 1. třídy. Každý rok by měla být otevřena další následující třída, aby tak vznikla plnohodnotná škola se všemi ročníky. Ve třídách se budou děti učit v malých skupinkách zhruba o velikosti 15 až 20 dětí. O děti bude postaráno od 06:00 do 18:00 hod díky družině, která bude integrovaná do školy. Jeden učitel a jeden pedagogický asistent ve třídě budou podporovat individuální schopnosti dětí a pomáhat jim při upevňování učební látky. Pro každého žáka bude existovat speciální výukový plán. Tento velice inovativní vzdělávací koncept se přizpůsobuje denní výkonnostní křivce dětí a podporuje sportovní vyžití na základě zdravé výživy. Vedle výuky v německém jazyce si mohou děti vybrat z mnoha doplňujících nabídek, jako například výuku českého jazyka, přírodovědnou a zážitkovou pedagogiku, nebo kreativní a technické nabídky.

Čtěte více

O areálu

Nové komentáře

Marcel Vejmelka

Na stánku Rocky Mountain pro Tebe budeme...

Webmaster

Obří slalom výsledky ke stažení zde:...

Václav Zíma

Dobrý den, kde jsou prosím k dispozici...

Aktuálně

V červenci a srpnu Lanovky Prima Express a Dámská v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express. Připraveno je i všech 74 km značených tras pro horská kola, terénní koloběžky a pěší.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.