• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Články


Klínovecká stopa ve Wengenu

  • 16.1.2017

Závody Lauberhorn-rennen ve Švýcarském Wengenu patří mezi ty nejtradičnější a nejsledovanější zastávky Světového poháru v alpském lyžování. Letošní ročník nese i výraznou českou i Klínoveckou stopu. Závodů v alpské kombinaci (sjezd a slalom) se zúčastnili hned čtyři reprezentanti České republiky (Berndt, Forejtek, Krýzl, Zabytsřan).

Čtěte více

Od 12.1.bude na sjezdovce č. 5 plně OTEVŘEN COOL Funpark

  • 12.1.2017

Trať je navržena pro začínající freestyle lyžaře a snowborďáky. Její obtížnost končí u mírně pokročilých jezdců tohoto druhu jízdy. Posloupnost úrovně prvků v parku parku je od nejlehčích až po ty těžší. Najdeme zde pět kusů platforem po dvou překážkách na každé. Pravá lajna, bráno z hora, je pro ty nejmenší a levá navazuje na předchozí obtížnost a končí dvěmi přakážkami pro pokročilé (1 skok a 1 zábradlí).

Čtěte více

Prodej pozemků - Loučná pod Klínovcem

  • 11.1.2016

Město Loučná pod Klínovcem nabízí pozemky k prodeji.

Čtěte více

Maximal Animal Akademie

  • 6.1.2017

Maximal Animal ve spolupráci se Skiareálem Klínovec s.r.o. vám přinášejí originální program na sněhu, který je určen pro pokročilé lyžaře a snowboarďáky. Jedná se hlavně o freestyle na sjezdovce, ve volném terénu a snowparku.

Čtěte více

Nakupujte online, získejte slevu a buďte první na sjezdovce

  • 1.1.2016

Nakupování online přináší našim zákazníkům řadu výhod, tou největší výhodou je žádný čas trávený na pokladně. Při dobití čipové karty online můžete jít rovnou lyžovat. Tento rok jsme se rozhodli rozdávat slevy  na další nákupy a poukázky na SKIPASY. Každý den od nás minimálně jeden zákazník získá slevu na další nákup online. Jednou týdně pak vylosujeme výherce jednodenního skipasu v hodnotě 680 CZK.

Čtěte více

O areálu

Nové komentáře

Martin Dobrý

Dobrý den, po...

Hana Vodrážková

Prosím kde najdeme propozice, výsledky a...

Jens Naumann

Liebes Keilberg-Team, vielen Dank für den super...

Aktuálně

Lanová dráha Prima Express je po zbytek dnešního dne mimo provoz z důvodu silného nárazového větru! Lanové dráhy Dámská, Suzuki a CineStar Express jsou zatím standardně v provozu.

V současné době pro Vás připravujeme půjčovnu, servis a lyžařskou školu na zimní sezónu. O otevření Vás budeme informovat.