• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Články


Maximal Animal Akademie

  • 6.1.2017

Maximal Animal ve spolupráci se Skiareálem Klínovec s.r.o. vám přinášejí originální program na sněhu, který je určen pro pokročilé lyžaře a snowboarďáky. Jedná se hlavně o freestyle na sjezdovce, ve volném terénu a snowparku.

Čtěte více

Nakupujte online, získejte slevu a buďte první na sjezdovce

  • 1.1.2016

Nakupování online přináší našim zákazníkům řadu výhod, tou největší výhodou je žádný čas trávený na pokladně. Při dobití čipové karty online můžete jít rovnou lyžovat. Tento rok jsme se rozhodli rozdávat slevy  na další nákupy a poukázky na SKIPASY. Každý den od nás minimálně jeden zákazník získá slevu na další nákup online. Jednou týdně pak vylosujeme výherce jednodenního skipasu v hodnotě 680 CZK.

Čtěte více

Informace k provozu areálu

  • 19.12.2016

Na Klínovci panují skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding. Vysněženo je více než 5 km sjezdových tratí a další zasněžujeme technickým sněhem. Areál je otevřen každý den od 9:00 do 16:00 a to včetně Vánočních svátků a Nového roku.

Čtěte více

Prodej pozemků - Loučná pod Klínovcem

  • 14.12.2016

Město Loučná pod Klínovcem nabízí pozemky k prodeji.

Čtěte více

Ježíškovy vánoční trhy

  • 15.11.2016

Náměstí na Božím Daru od 10:00 hodin. Tradiční krušnohorské výrobky, radost a pohoda. Přijďte pořídit vánoční dárky přímo do Ježíškova městečka.

Čtěte více

O areálu

Nové komentáře

Jens Naumann

Liebes Keilberg-Team, vielen Dank für den super...

David Skřička

Dobrý den, chtěl bych poděkovat všem...

Martin Dobrý

Více na...

Aktuálně

Užijte si víkend na Klínovci. Čekají na vás parádně připravené sjezdovky a krásné slunečné počasí. Areál je otevřen denně od 9:00 do 16:00. V provozu lanové dráhy A, B, C, D dále vleky E, F, G a pojízdné pásy v dětských parcích. Připraveno 18,9 km sjezdovek všech obtížností. Dnes večerní lyžování od 16:00 do 21:00 na vleku F.

V provozu pravidelné skibusy z Mariánské, Loučné, Háje, Kovářské, Božího Daru, Jáchymova a skibus mezi vrcholy Klínovce a Fichtelbergu.

Pro běžkaře připraveno všech 49 km běžeckých tras včetně běžecké magistrály z Horní Halže na Klínovec s připraveným parkoviště u Horní Halže.

V současné době pro Vás připravujeme půjčovnu, servis a lyžařskou školu na zimní sezónu. O otevření Vás budeme informovat.