• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Tiket jako dárek

Koupě dárkových tiketů je podmíněna registrací v prostředí „Můj Klínovec“. Nemáte-li účet v prostředí Můj Klínovec, bude vám při nákupu dárkových skipasů automaticky zřízen!

Zakoupené tikety budou připsány do bonusového programu v prostředí „Můj Klínovec“ (záložka Bonusy v hlavním menu prostředí). Zde je možné si vygenerovat dárkový poukaz s aktivačním kódem. Pro nákup skipasu stačí předložit aktivační kód!

Všechny tikety kromě sezonních je možno si nabít online přes internetový obchod: https://klinovec.cz/shop. V prvním kroku je nutné vybrat správný druh tiket a v druhém na něj uplatnit poukázku s aktivačním kódem. Při vybrání špatného druhu tiketu nedojde k uplatnění poukázky! Všechny skipasy kromě sezonních si můžete rovněž vyzvednout, po předložení aktivačního kódu, na libovolné pokladně SKIAREÁLU KLÍNOVEC s.r.o.. Sezonní tikety je možno si vyzvednout pouze na pokladně č.3 v budově infocentra. Tikety jsou nabíjeny na čipové karty se zálohou 50 CZK.

Dárkové tikety není možné stornovat! Dárkové tikety platí po celou dobu trvání letní sezony 2017. Nevyčerpané tikety propadají bez náhrady!

Nejdříve je nutné potvrdit souhlas.

Údaje pro objednání dárku
Výběr tiketu
Kusů
Typ tiketu
Jméno obdarovaného

Nejdříve je nutné potvrdit souhlas.  Souhlasím s registrací a zřízením účtu v prostředí "Můj Klínovec". Beru na vědomí, že dárkové tikety není možné stornovat!

Ceníky

Informace

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás, rádi
Vám poradíme.
Tel.: +420 415 240 240
E-mail: info@klinovec.cz