• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Slevy a podmínky slev

Sleva 10 % a 20 % od našeho partnera innogy Česká republika a.s.

Slevu 20 % na jednodenní dospělý skipas SKIAREÁLU KLÍNOVEC v hodnotě 680 CZK v případě STANDARD SEZONY a 750 CZK v případě TOP SEZONY, získají zákazníci innogy Česká republika a.s. po předložení zákaznické innogy karty, která je nepřenosná. Slevu je možno uplatnit jednou denně, maximálně však 10 x za zimní sezonu 2017/18.

Slevu 10 % na všechny varianty (2+2/2+1/1+2/1+1) jednodenního nezlevněného rodinného skipasu SKIAREÁLU KLÍNOVEC získají zákazníci innogy Česká republika a.s. po předložení zákaznické innogy karty, která je nepřenosná. Slevu je možno uplatnit jednou denně, maximálně však 10 x za zimní sezonu 2017/18.

Není možno v jednom dni kombinovat slevu na jednodenní dospělý skipas a rodinný skipas, tzn. – že je možno získat max. jednu slevu denně!

Sleva 10 % pro členy Raiffeisenbank (RB) premium clubu

Jednorázovou slevu 10 % na jednodenní dospělý skipas SKIAREÁLU KLÍNOVEC v hodnotě 680 CZK v případě STANDARD SEZONY a 750 CZK v případě TOP SEZONY získají zákazníci RB premium clubu při platbě platební kartou. Čerpání slevy je nutno nahlásit obsluze pokladny. Slevu je možno získat jednou denně na maximálně 2 skipasy.

Sleva 10 % pro držitele karet ITIC, IYTIC, ALIVE

Slevu 10 % na jednodenní dospělý skipas SKIAREÁLU KLÍNOVEC v hodnotě 680 CZK v případě STANDARD SEZONY a 750 CZK v případě TOP SEZONY získají klienti s platnou kartou ITIC, IYTIC, ALIVE při nákupu skipasu online přes náš internetový obchod: https://klinovec.cz/shop. Slevu je možno použít jednou denně na jeden skipas.

Sleva 5 % nebo 10 % na Skibus kartu Klínovec

Slevu 5 % či 10 % (dle typu Skibus karty) na dvou a vícedenní nezlevněný dospělý skipas InterSkiregionu Fichtelberg – Klínovec získají zákazníci po předložení platné Skibus karty Klínovec. Slevu je možno získat opakovaně, vždy po skončení platnosti zakoupeného skipasu (např. po zakoupení dvoudenního skipasu bude možno další slevu získat až 3. den)

Sleva 5 % nebo 10 % na slevové kódy SKIAREÁLU KLÍNOVEC

Jednorázovou slevu 5 % či 10 % na dvou a vícedenní nezlevněný dospělý skipas InterSkiregionu Fichtelberg – Klínovec získají zákazníci po odevzdání platné slevového kódu SKIAREÁLU KLÍNOVEC. Kód je možno využít vždy ke koupi jednoho skipasu.

Slevy se nesčítají a nedají se kombinovat s jinými slevami.