• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Czech Skipass

Protože SKIAREÁL KLÍNOVEC je jeden z nejmodernějších areálů v ČR, rozhodli jsme se být součástí projektu Czech Skipass, který umožňuje návštěvníkům lyžovat na jednu permanentku bez omezení na 14 různých místech ĆR.

Skipas platí pro celou sezónu 2014/2015 na denní i večerní lyžování. Majiteli skipasu je celkem k dispozici 128 km sjezdových tratí, 22 lanovek a 96 vleků, aniž by musel do pokladen jednotlivých areálů, protože technologické podmínky fungování v různých odbavovacích zařízeních jsou v rámci Czech Skipassu vyřešeny. Velmi dobrá je i dosažitelnost středisek, protože průměrná vzdálenost z Prahy ke všem 14 areálům je jen 150 km

  • 9.10.2014
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->