• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Další sportovní úspěch domácího lyžaře!

Martin Píša, závodník Skiareálu Klínovec, zažil úspěšný týden na závodech Eurobalcan Cup v Mokre Goře (Srbsko). V závodech ve slalomu, kterých se zúčastnili závodníci Světového Poháru Bernard Vajdič a Mitja Dragšič, obsadil Martin 6. a 4. místo. V kombinaci závodů skončil díky vyrovnaným výsledkům obou dní na senzačním třetím místě. Absolutním vítězem se stal právě Bernard Vajdič ze Slovinska. Martinovi k jeho úspěchu gratulujeme!

\Martin Píša\, závodník Skiareálu Klínovec, zažil úspěšný týden na závodech Eurobalcan Cup v Mokre Goře (Srbsko). V závodech ve slalomu, kterých se zúčastnili závodníci Světového Poháru Bernard Vajdič a Mitja Dragšič, obsadil Martin 6. a 4. místo. V kombinaci závodů skončil díky vyrovnaným výsledkům obou dní na senzačním třetím místě. Absolutním vítězem se stal právě Bernard Vajdič ze Slovinska. Martinovi k jeho úspěchu gratulujeme!

  • 18.3.2011
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->