• info@klinovec.cz

Skipas jako dárek

Koupě dárkových skipasů je podmíněna registrací v prostředí „Můj Klínovec“. Nemáte-li účet v prostředí Můj Klínovec, bude vám při nákupu dárkových skipasů automaticky zřízen!

Zakoupené skipasy budou připsány do bonusového programu v prostředí „Můj Klínovec“ (záložka Bonusy v hlavním menu prostředí). Zde je možné si vygenerovat dárkový poukaz s aktivačním kódem. Pro nákup skipasu stačí předložit aktivační kód!

Všechny skipasy kromě sezonních je možno si nabít online přes internetový obchod: https://klinovec.cz/shop. V prvním kroku je nutné vybrat správný druh skipasu a v druhém na něj uplatnit poukázku s aktivačním kódem. Při vybrání špatného druhu skipasu nedojde k uplatnění poukázky! Všechny skipasy kromě sezonních si můžete rovněž vyzvednout, po předložení aktivačního kódu, na libovolné pokladně SKIAREÁLU KLÍNOVEC s.r.o.. Sezonní skipasy je možno si vyzvednout pouze na pokladně č.3 v budově infocentra. Skipasy jsou nabíjeny na čipové karty se zálohou 50 CZK.

Dárkové skipasy není možné stornovat! Dárkové skipasy platí po celou dobu trvání zimní sezony 2018/2019. Nevyčerpané skipasy propadají bez náhrady!

Nejdříve je nutné potvrdit souhlas.

Údaje pro objednání dárku
Výběr skipasu
Kusů
Typ skipasu
Jméno obdarovaného

Nejdříve je nutné potvrdit souhlas.  Souhlasím s registrací a zřízením účtu v prostředí "Můj Klínovec". Beru na vědomí, že dárkové skipasy není možné stornovat!

Ceníky

Informace

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás, rádi
Vám poradíme.
Tel.: +420 415 240 240
E-mail: info@klinovec.cz