• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Exkluzivně - Pronájem penzionu v krásném prostredí Krušných hor, poblíž lanovky a lázní Jáchymova

Exkluzivně nabízíme k pronájmu penzion - zděný objekt se dvěma NP a podkrovím, v krásném prostředí Krušných hor, na jižním úpatí Klínovce, u břehu Klínoveckého potoka

Objekt má restauraci, 50 míst u stolu a 12 pokoju se 2 - 4 lužky. Ctyri pokoje svlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), zbývajících 8 pokoju lzevyužít jako 4 apartmány s odděleným WC a koupelnou v předsíni nebo jakosamostatné pokoje. Restaurace s barem, jídelna s TV, satelit a video, klubovnas biliárovým stolem + el. šipky, v prízemí finská sauna s vírivou vanou. Zaveden internet + WIFI, součástí nájmu je byt 3+kk a 2 pokoje pro personál.

Více v letáčku. Ke stažení zde: inzerat_hotel.pdf

  • Webmaster
  • 25.5.2017
  • 0 komentáře
  • reklama

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->