• info@klinovec.cz

KidsCup Klínovec 2011 míří do finále!

Dobrý den přátelé! Dovoluji si Vám zaslat další aktuální zprávy ze skiareálu na Klínovci. Ačkoliv počasí není příliš příznivé a sněhu pomalu ale jistě ubývá, stále nabízíme dobré lyžování a zajímavé slevy. Čeká nás také finále dětského závodu KidsCup Klínovec , na kterém pokřtíme našeho maskota.

Začíná vedlejší sezóna na Klínovci! Sněhu je na Klínovci pro dobré lyžování stále dostatek. Od pondělí 21.3. jsou navíc platné ceny vedlejší sezóny a také Klínovecká Bonus karta, díky které si můžete užít slevy na ubytování, skipasy a další služby. Óčkosnowpark, který je tuto sezónu opravdu skvěle upravený pro pokročilé jezdce, ale i začátečníky, nabízí jízdenku na zbytek sezóny za 1.290Kč. Skiareál je v plném provozu každý den od 8:30 do 16:00.

KidsCup Klínovec 2011 - velké finále! Již za několik dní, přesněji v sobotu 26. března, nás čeká velké finále letošního KidsCup Klínovec! Malí závodníci se utkají ve finálové, třetí disciplíně, kterou bude skicross. Užjeme si tak společně víkendový den plný soutěží a závodění na lyžích i na snowboardu! Ačkoliv se jedná o sérii, do závodu, který se koná opět v Klínoveckém miniareálu Pod Zámečkem se může přihlásit úplně každý - všechny děti z řad veřejnosti, do 6ti a 10ti let ZDARMA, do 15ti let za symbolických 100 korun. Děti soutěží o pohár Klínovce ve třech věkových kategoriích na lyžích a snowboardu, kluci a holky zvlášť. Připraveny jsou opět skvělé ceny od značky Nordblanc, lyžařské permanentky nebo poukazy do aquacentra Agricola v Jáchymově. Po sečtení všech bodů nasbíraných v sérii vyhlásíme celkové vítězě v každé kategorii. Ti získají pohár Klínovce a velké překvapení! Během dne také pokřtíme našeho maskota, kterému jste celý minulý měsíc posílali své návrhy na jméno. Návštěvníky akce čeká doprovodný program, soutěže, hudba, občerstvení a nezapomeneme ani na dospěláky! Přijeďte si na Klínovec s celou rodinou užít pohodový den plný zábavy na sněhu!

Web akce:
http://kidscup.klinovec.cz

Plakát akce:
http://kidscup.klinovec.cz/…kat-tisk.pdf

Podrobná tisková zpráva v PDF:
http://kidscup.klinovec.cz/…Z-brezen.pdf

Fotografie ke článku:
http://kidscup.klinovec.cz/2011/foto/unor/
Nebo přehledně na našem Flickru:
http://www.flickr.com/…26070150994/

Průběžné výsledky série:
http://kidscup.klinovec.cz/…vysledky.pdf

Budeme velmi vděční za sebemenší mediální podporu. Děkuji za spolupráci a přeji Vám krásný den!

S pozdravem

Honza Trávníček

  • 18.3.2011
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.