• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Maskot Klínovce konečně našel jméno!

Na Klínovci se po sjezdovkách prohání maskot areálu - malý mužíček yeti - kterému jste dali svými hlasy jméno!

Z desítek a desítek krásných návrhů. které jste měsíc zasílali k nám do skiareálu, jsme nakonec vybrali 5 nejlepších. Z nich poté bylo hlasováním s převahou zvoleno jméno Hugo. Na finálovém závodu KidsCupu Huga pokřtila starostka obce Loučné pod Klínovcem, paní Müllerová. Hugovi popřála mnoho štěstí a krásných akcí, na kterých si užije společně s dětmi spoustu zábavy a lyžování. Vítězný návrh nám zaslaly dvě rodiny - Hofmannova a Červená, které odměníme. Za všechny zaslané návrhy velice děkujeme a moc si vážíme vaší přízně!

Na Klínovci se po sjezdovkách prohání maskot areálu - malý mužíček yeti - kterému jste dali svými hlasy jméno!

Z desítek a desítek krásných návrhů. které jste měsíc zasílali k nám do skiareálu, jsme nakonec vybrali 5 nejlepších. Z nich poté bylo hlasováním s převahou zvoleno jméno \Hugo\. Na finálovém závodu KidsCupu \Huga\ pokřtila starostka obce \Loučné pod Klínovcem\, paní Müllerová. Hugovi popřála mnoho štěstí a krásných akcí, na kterých si užije společně s dětmi spoustu zábavy a lyžování. Vítězný návrh nám zaslaly dvě rodiny - Hofmannova a Červená, které odměníme. Za všechny zaslané návrhy velice děkujeme a moc si vážíme vaší přízně!

  • 27.3.2011
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->