• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Na Klínovec busem CITY SKI z Prahy tuto neděli 16.12.2012

Historicky první zájezd CITY SKI z Prahy na Klínovec měl velký úspěch a děkujeme všem lyžařkyním a snouboardelákům z Hlavního města za jejich přízeň. Klínovec nabídl nejlepší sněhové podmínky v ČR. Cestou zpět byly cesty zaváté a účastníci zájezdu byli rádi, že se mohou dívat na film v pohodlí autobusu a nemusejí cestu zpět do metropole trávit za volantem. V autobuse jsme měli účastníky z mnoha zemí a některé západoevropské účastníky jsme dokonce seznámili se sličnými východoevropskými účastnicemi…

Historicky první zájezd CITY SKI z Prahy na Klínovec měl velký úspěch a děkujeme všem lyžařkyním a snouboardelákům z Hlavního města za jejich přízeň. Klínovec nabídl nejlepší sněhové podmínky v ČR. Cestou zpět byly cesty zaváté a účastníci zájezdu byli rádi, že se mohou dívat na film v pohodlí autobusu a nemusejí cestu zpět do metropole trávit za volantem. V autobuse jsme měli účastníky z mnoha zemí a některé západoevropské účastníky jsme dokonce seznámili se sličnými východoevropskými účastnicemi.

Podívejte se na fotky ze zájezdu zde: https://www.facebook.com/media/set/?…

Těšíme se na příští zájezd, který vystartuje na Klínovec v neděli v sedm hodin ráno z Prahy ze stanice metra Dejvická. Bus má expres trasu a doveze Vás do střediska ještě než se spustí lanovky v devět hodin.

Více informací naleznete na: http://zima.klinovec.cz/text/skibusy

  • 11.12.2012
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->