• info@klinovec.cz

Na Klínovec busem CITY SKI z Prahy tuto neděli 16.12.2012

Historicky první zájezd CITY SKI z Prahy na Klínovec měl velký úspěch a děkujeme všem lyžařkyním a snouboardelákům z Hlavního města za jejich přízeň. Klínovec nabídl nejlepší sněhové podmínky v ČR. Cestou zpět byly cesty zaváté a účastníci zájezdu byli rádi, že se mohou dívat na film v pohodlí autobusu a nemusejí cestu zpět do metropole trávit za volantem. V autobuse jsme měli účastníky z mnoha zemí a některé západoevropské účastníky jsme dokonce seznámili se sličnými východoevropskými účastnicemi…

Historicky první zájezd CITY SKI z Prahy na Klínovec měl velký úspěch a děkujeme všem lyžařkyním a snouboardelákům z Hlavního města za jejich přízeň. Klínovec nabídl nejlepší sněhové podmínky v ČR. Cestou zpět byly cesty zaváté a účastníci zájezdu byli rádi, že se mohou dívat na film v pohodlí autobusu a nemusejí cestu zpět do metropole trávit za volantem. V autobuse jsme měli účastníky z mnoha zemí a některé západoevropské účastníky jsme dokonce seznámili se sličnými východoevropskými účastnicemi.

Podívejte se na fotky ze zájezdu zde: https://www.facebook.com/media/set/?…

Těšíme se na příští zájezd, který vystartuje na Klínovec v neděli v sedm hodin ráno z Prahy ze stanice metra Dejvická. Bus má expres trasu a doveze Vás do střediska ještě než se spustí lanovky v devět hodin.

Více informací naleznete na: http://zima.klinovec.cz/text/skibusy

  • 11.12.2012
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.