• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Nákup skipasů – doporučení!

Pro lepší pohodlí při nákupu skipasů doporučujeme návštěvníkům našeho skiareálu využívat tři otevřené pokladny u dolní stanice lanové dráhy CineStar Express na mapě(odkaz) označeny číslem 4, kde jsou minimální čekací doby. Pokladny u CineStar Expressu jsou z centrálních parkovišť lépe dostupné díky zasněžené a upravené lyžařské cestě - na mapě označené 3b, než zbytečně přetížená pokladna u lanové dráhy Dámská. Pokladny jsou otevřeny každý den od 8:30.

  • 28.12.2014
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->