• info@klinovec.cz

Novinky z Klínovce

Dobrý den přátelé! Opět se hlásím z Klínovce s porcí aktuálních informací. Čeká nás parádní prodloužený víkend, budeme velmi rádi, pokud nám pomůžete poslat do světa tyto informace :-)

Skiareál Klínovec nabízí v těchto dnech opravdu skvělé lyžování. Sněhové podmínky na Klínovci jsou vynikající a lyžařům přeje také slunečné počasí. Navíc skiareál pro období hlavní sezóny, tedy do 20. března, připravil akční nabídku na některé druhy jízdenek. Za ceny vedlejší sezóny lze koupit dopolední a odpolední lyžování a také hodinové jízdné. Do konce února je v provozu večerní lyžování, a to každý den od 16 do 21 hodin. Na pátek 4. února je připravena akce pro všechny školáky. Každý žák základní školy, který tento den ukáže na jedné z pokladen vysvědčení s vyznamenáním dostane lyžování zdarma na celý den a tři hodiny večerního k tomu.

KidsCup Klínovec 2011 odstartoval povedeným závodem v obřím slalomu. V sobotu 12. února pokračujeme!
V sobotu 29. ledna proběhl v dětském miniareálu na Klínovci první závod seriálu KidsCup Klínovec 2011. Počasí se vydařilo a takže si malí závodníci užili krásný slunečný den plný soutěží a závodění na lyžích i na snowboardu. Nechyběl ani maskot Klínovce, malý Yetti, který se proháněl po sjezdovce a kromě sladkostí rozdával také diplomy a věcné ceny. Ty si odnesli nejlepší závodníci v obřím slalomu, společně s body do dalších závodů. Další závod nás čeká již v sobotu 12. února a tentokrát se děti utkají v paralelním slalomu.

Podrobná tisková zpráva včetně informací k dalšímu závodu a plakátu:
http://kidscup.klinovec.cz/…den_unor.pdf
Fotografie ke článku:
http://kidscup.klinovec.cz/…/foto/leden/
Výsledky závodů v obřím slalomu:
http://kidscup.klinovec.cz/…i-slalom.pdf

To je dnes vše. Přeji Vám vydařený týden!

S pozdravem

Honza Trávníček

  • 2.2.2011
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.