• info@klinovec.cz

Od 12.1.bude na sjezdovce č. 5 plně OTEVŘEN COOL Funpark

Trať je navržena pro začínající freestyle lyžaře a snowborďáky. Její obtížnost končí u mírně pokročilých jezdců tohoto druhu jízdy. Posloupnost úrovně prvků v parku parku je od nejlehčích až po ty těžší. Najdeme zde pět kusů platforem po dvou překážkách na každé. Pravá lajna, bráno z hora, je pro ty nejmenší a levá navazuje na předchozí obtížnost a končí dvěmi přakážkami pro pokročilé (1 skok a 1 zábradlí).

Vjezd do parku bude označen bránou Prima Cool na vrchu sjezdovky č.5, zde je start a je na vás co si vyberete podle svých zkušeností za jízdu.Shrneme tedy co nás čeká, 3 ks platforem se skoky, první 2m a 1m délka, druhá 4 m a 3 m délka, třetí 6 m a 5 m délka, bráno z leva a z hora. Délkou rozumněno od hrany skoku až do dopadu.

Následuje další 2 ks platforem s bedýnkami a zábradlím, čtvrtá na které je umístěna plastová roura a kluziště, obě mají délku 6 m a jsou v rovné poloze.

Na poslední platformě v pořadí páté najdeme 8 m dlouhý rail-kulatina o průměru 10 cm, vedle 6m dlouhá bedna, obě překážky jsou mírně z kopce. Funpark bude upravován každý den rolbou, až na vyjímky, kdy napadne hodně sněhu. V tomto případě zabere více času dát rychle snowpark dohromady. V tyto dny doporučujeme využít čerstvého sněhu na Jáchymově a to stojí také za to.

Jako bonus můžete snowpark využívat i při večerním ježdění, což je velká paráda.

Těšíme se na vás s pozdravem

Skiareál Klínovec a parta Maximal Animals

  • Webmaster
  • 12.1.2017
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.