• info@klinovec.cz

Oficiální vyjádření SKIAREÁLU KLÍNOVEC s.r.o.

Vzhledem ke zvyšujícímu se tlaku veřejnosti, jsme nuceni se touto cestou vyjádřit k problému týkající se stížností na stav hotelu, který se nachází na vrcholu Klínovce a ke stížnostem na cenu některých parkovišť v okolí SKIAREÁLU KLÍNOVEC. Náš areál bohužel nemůže jakkoliv zasahovat do rekonstrukce hotelu na vrcholku Klínovce. Tento hotel je ve vlastnictví města Boží Dar …

Vzhledem ke zvyšujícímu se tlaku veřejnosti, jsme nuceni se touto cestou vyjádřit k problému týkající se stížností na stav hotelu, který se nachází na vrcholu Klínovce a ke stížnostem na cenu některých parkovišť v okolí SKIAREÁLU KLÍNOVEC.

Náš areál bohužel nemůže jakkoliv zasahovat do rekonstrukce hotelu na vrcholku Klínovce. Tento hotel je ve vlastnictví města Boží Dar a stojí i na pozemku patřící tomuto městu, a proto Skiareál nemá jakoukoliv možnost stav hotelu zlepšit. Všichni na Klínovci nicméně mají zájem o rekonstrukci hotelu. Jak se vyjádřil pan starosta města Boží Dar Jan Horník, pro rekonstrukci dělají vše, co je v jejich silách. Ač zatím není snaha viditelná pro návštěvníky, změn se událo už několik. Rekonstrukce hotelu nebyla úřady povolena, pokud se do hotelu nedovedou inženýrské sítě. Na tom se postupně pracuje, plyn už byl zaveden a během příštích dvou let by měla být zavedena voda a odpad. Poté už by začala samotná rekonstrukce. Město Boží Dar má bohužel pouze omezené prostředky, ale dělá vše pro záchranu tohoto historického objektu.

Stejná situace je i s placenými parkovišti, které se v okolí areálu nacházejí. Konkrétně se jedná o parkoviště u hotelu 3 star Lesní Zámeček a parkoviště na vrcholu Klínovce. Tato parkoviště, která nejsou ve vlastnictví areálu, si účtují 100 Kč/den. Tuto cenu SKIAREÁL KLÍNOVEC nemůže nijak ovlivnit. Pro své návštěvníky nicméně nabízí 700 parkovacích míst zcela zdarma. Tyto kapacity jsou pro naše návštěvníky zcela dostačující. Z parkovišť se dostanete na lyžích k Centrální lanovce a zpět na parkoviště na lyžích po sjezdovce Dámská. Více informací o lokaci parkovišť najdete na našich webových stránkách www.klinovec.cz.

Doufáme, že naši návštěvníci situaci pochopí a prožijí ve SKIAREÁLU KLÍNOVEC příjemný pobyt.

Team SKIAREÁLU KLÍNOVEC

  • 17.10.2011
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.