• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Otevírání downhillové trati!

V sobotu 6.6.2015 bude po třítýdenní rekonstrukci otevřena downhillová trať na jižním svahu Klínovce. Její začátek naleznete kousek pod horní stanicí staré jedno sedačky, konec pak u dolní stanice lanové dráhy Prima Express, která je během června v provozu každý den krom pondělí od 9:00 do 17:00. Kola jsou přepravována zdarma. Skiareál Klínovec připravil pro bikery na letní sezonu 2015 několik druhů jízdenek. V nabídce jsou sezonní, 1-3 denní a několik druhů bodových jízdenek. Kompletní ceník naleznete zde: http://leto.klinovec.cz/cz/letni-cenik-klinovec Aktuální informace k downhillové trati sledujte na našem Fb: https://www.facebook.com/downhill.klinovec?fref=ts
  • Webmaster
  • 5.6.2015
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->