• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Otevření nejdelší lanovky s krycí bublinou v ČR pro veřejnost

25.12.2014 bude poprvé pro veřejnost otevřena nová lanovka Prima Express vedoucí z vrcholu Klínovce směrem do Jáchymova. Lanovka bude od tohoto dne v provozu každý den od 9 do 16 hod.

Na této lanovce je možné využít obousměrný provoz a zkrátit si tak cestu na Klínovec na příjezdu od Karlových Varů a Plzně a to až o 17 km. Jak je na Klínovci již zvykem, u spodní stanice naleznete kompletní zázemí a to zcela novou půjčovnu, servis, lyžařskou školu, toalety a velkokapacitní parkoviště, které je pro zákazníky zdarma.
V současné chvíli se připravujeme na intenzivní zasněžování. Od 25.12. by se mělo začít dle předpovědí ochlazovat a my tak spustíme děla na celém Klínovci, tak abychom mohli v co nejkratší době otevřít další sjezdovky jak na severní straně, tak zcela novou sjezdovku Jáchymovskou, která má alpské parametry: 2950m délku, 500m převýšení a 50 - 100m šířku.

  • 23.12.2014
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->