• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Pozvánka na víkendové lyžování na Klínovci

Konečně se po dlouhé době ochladilo a snad se vrací normální zimní počasí. Během týdne se nám podařilo navážkou 1000 m3 sněhu vylepšit podmínky na problematických místech, hlavně na výstupištích lanových drah a na dojezdu sjezdovky Přemostěná.

Sjezdovky, které jsou otevřené jsou díky ochlazení ve velmi dobré kondici a pokud nás teploty pustí do zasněžování, zkusíme je ještě v noci vylepšit.
V provozu zůstávají lanové dráhy A,B,C vlek J a dětský park MAX s pojízdným pásem. Pro děti a začínající lyžaře doporučujeme vlek J u horní stanice lanové dráhy SUZUKI.

Otevřené jsou půjčovny, lyžařská škola a všechny restaurace a Apres ski bary.

  • 10.1.2014
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Užijte si letní sezonu na Klínovci. Lanovka Prima Express je v červnu otevřena každý den od 9:00 do 18:00. V Trailparku je připravena downhillová trať (3 km), lehká stezka Azur (10 km) a většina středně obtížné stezky Rubin (8 km) – od zítřka (24.6.) bude Rubin otevřen již v celém rozsahu.

Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->