• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Rovnou k  nejdelší sjezdovce v Krušných horách

Přijeďte rovnou k nejdelší sjezdovce v Krušných horách s převýšením téměř 500 metrů, aniž byste v autě museli stoupat vysoko do hor. Necelé 3 km od kruhové křižovatky v centru Jáchymova je nové parkoviště pro několik set aut, které je zdarma. Ve směru od Karlových Varů a Plzně tak ušetříte cca 15 km cesty po horských silnicích. Z parkoviště vás na vrchol Klínovce vyveze zbrusu nová 4 sedačka Prima expres s oranžovou bublinou. U spodní stanice této lanovky najdete letos postavenou multifunkční budovu, kde je nová výborně vybavená půjčovna a lyžařská škola. U ní je atraktivní dětský skipark s dvěma dopravními pásy v délce přes 100 metrů, který je vybavený mnoha pohádkovými figurkami a dalšími atrakcemi a kde si tak vaše děti užijí spoustu zábavy a legrace. Děti si mohou odpočinout a ohřát se v nové herně v těsné blízkosti parku a rodiče mohou výuku pozorovat pěkně v teple největšího apresski baru v Krušných horách.

  • 1.3.2015
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->