• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

SILVESTR NA HORÁCH SE CITY SKI ZA 1000 Kč

BUS + SKIPAS + VEČEŘE + PŘÍPITEK + DISKO = 1000 Kč

Pokud jste z Prahy a chcete strávit Silvestr na horách, ale nechcete utrácet, zúčastněte se silvestrovského zájezdu k nám na Klínovec se CITY SKI. Zažijete fenomenální Silvestr 2013 v Krušných Horách. CITY SKI, největší poskytovatel jednodenních lyžařských zájezdů v ČR, vás přiveze expres až pod Klínovec a odjezd z Prahy je naplánován na odpoledne, abyste byli dobře vyspaní.

Na lyžích a na snowboardu se pak vyřádíte až do devíti večer. Následně se převlečete do večerních oděvů a vychutnáte si slavnostní večeři. Přesně o půlnoci si dáte přípitek a kdo bude chtít, ten může podniknout novoroční sjezd, protože jak na Nový Rok, tak po celý rok. Sjezdovka vám rozsvítíme o přesně o půlnoci! Pak pro vás rozjedeme diskotéku a až budete úplně unaveni, pohodlný bus CITY SKI vás odveze zpět do Prahy na metro. To vše za tisíc korun!

Více info zde:
http://www.cityski.cz/silvestr/

Rezervace zde:
http://www.cityski.cz/rezervace/

  • 26.12.2013
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->