• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Silvestrovská show

Klínovečtí závodníci zanechali výraznou stopu na tradičním exhibičním závodě v paralením slalomu Silvestrovská show ve Špindlerově mlýně, kterého se hlavně v kategorii mužů zúčastnila téměř celá česká reprezentační ekipa.
V kategorii můžů náš reprezentant Martin Píša skončil ve finálové jízdě na druhém místě za vítězem Kryštofem Krýzlem. V kategorii žen se dělila o první místo shodným časem závodnice LK Chomutov Bára Straková se zkušenou Evou Kurfurstovou.

Muži 1. Kryštof Krýzl
2. Martin Píša
3. Filip Trejbal

Ženy: 1. Barbora Straková, Eva Kurfurstová
3. Nikola Bubáková

http://www.czech-ski.com/…lerove-mlyne

  • 30.12.2013
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->