• info@klinovec.cz

SKIBUS 2018 – 2019

V zimní sezoně 2018 – 2019 dozná provoz skibusu několika důležitých změn:

Na linkách Háj – Klínovec, Loučná pod Klínovcem – České Hamry – Klínovec a Jáchymov – Lanová dráha Prima Express budou přepravovány pouze osoby s platnou Skibus kartou Klínovec!!!

Skibus karty Klínovec obdržíte v partnerských ubytovacích zařízeních zapojených do programu skibusu, případně si je můžete zakoupit na pokladnách č.1 (dolní stanice lanové dráhy Prima Express) a č.3 (budova infocentra).

Cena Skibus karty Klínovec při zakoupení na pokladnách Skiareálu Klínovec je 150 CZK + DPH 21%. Skibus karta platí po celou dobu provozu skibusu, tedy od 25.12.2018 do 17.3.2019.

Skibus Fichtelberg – Klínovec nebude nově zastavovat na Božím Daru ale na Neklidu. Lyžaři z Božího Daru se na Neklid, díky sjezdovce Rondo potažmo i na Klínovec, dostanou pohodlně pomocí vleku Za Prahou.

Linka skibusu Mariánská – Klínovec byla pro nezájem ze strany cestujících zrušena.

Více informací o skibusech včetně seznamu partnerských ubytovacích zařízení zapojených do programu skibusu naleznete zde:https://klinovec.cz/cz/skibus

Skibusovou dopravu pro Vás zajišťujeme již více než 10 let a přejeme si, aby fungovala ke spokojenosti všech návštěvníků Skiareálu Klínovec a InterSkiregionu Fichtelberg - Klínovec.

Tým Skiareálu Klínovec

  • Webmaster
  • 14.11.2018
  • 3 komentáře

Komentáře

Hana Hradilová 5.12.2018 12:42:46 / #41

Dobrý den, zdá se mi, že svezení skibusem je ve všech střediscích, kterým se Klíínovec snaží vyrovnat, zahrnuto v cenách skipasů. Kč 150,- (počítám za osobu - to už z Vašeho sdělení jasné není) se mi pro víkendového návštěvníka, který přijede s rodinou zdá opravdu nemístné! Chápu, že vše je o cenách, ale návštěvníky ubytované v nejbližších obcích (Loučná, Háj, Jáchymov) takto opět nutíte používat k přiblížení k vlekům osobní auta, která pak zabírají místa na parkovištích pod vleky. Navíc píšete, že kartu je možné zakoupit teprve u vleků, ke kterým je třeba se nějak dostat. Seznam partnerských ubytovacích zařízeních, kde je možné je koupit jsem na webu nenašla. Pokud tedy přijedu a ubytuji se v nejbližších obcích, stejně se musím nějak dopravit k pokladně a počítám-li, že cestou zpět mohu dojet po stráni na lyžích, pak mě ta dvě svezení přijdou dráž než pražští taxikáři. A pokud je karta vázána na jednu osobu nikoli na rodinu, pak nechci ani dopočítávát! Nejsem si ani trochu jistá tím, že to je cesta správným směrem!

Andrea Vrtalová 12.12.2018 09:15:17 / #42

Souhlasím se vším co paní Hradilová napsala.

Jiří Lafek 23.12.2018 05:55:05 / #43

V Čechách není třeba v tomto byznysu bojovat o zákazníka

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.