• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Skibus Interskiregion Fichtelberg-Klínovec

Od soboty 1.2. začne jezdit pravidelná linka skibusu mezi vrcholy Klínovce a  Fichtelbergu. Skibus bude zajišťovat přímé spojení mezi oběma skiareály, cesta mezi vrcholy bude ZDARMA. První spoj bude vyrážet v 9:30 z Fichtelbergu, z Klínovce pak v 10:00. Autobusy budou vyjíždět z vrcholů vždy v hodinovém intervalu.

Cesta by se zastávkou na Božím Daru neměla trvat déle než 20 minut. Kompletní jízdní řád najdete zde.

Na Klínovci naleznete zastávku těsně pod vrcholem nad stanicí horské služby, na Fichtelbergu bude autobus zastavovat u parkoviště Kleiner Fichtelberg, Skipasy na 1,5 dne a delší platí pro celý InterSkiregion Fichtelberg – Klínovec. Díky nové lince skibusu budou mít návštěvníci konečně možnost jednoduše využívat sjezdovky v obou areálech bez nutnosti popojíždění vlastním vozem.

  • 28.1.2014
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->