• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Skicross na Klínovci 2016

V týdnu od 27.1.-29.1.2016 proběhl na Krušnohorském Klínovci kemp mladých nadějí této disciplíny za účasti trenéra České reprezentace Zdeňka Šafáře a FIS závodníků. Pod jejich dohledem mladíci pilovali starty, průjezdy jednotlivými překážkami a další vědomosti jako je mazání lyží, fyzická příprava atd. V pátek odpoledne byl tento kemp zakončen závodem všech zůčastněných, kde mohli využít sílu nabitých zkušeností.

V sobotu a neděli pak následovali FIS závody seniorů. V rámci českého poháru i v kategorii juniorů a kategorie Hobby. Bylo až neskutečné jak se podařilo pořadatelům přes nepřízeň počasí udržet trať v bezvadném stavu, díky tomu si závodníci i diváci mohli přijít na své a okoštovat tu adrenalinovou chuť skicrossu.

Všem kdo se na přípravě a realizaci této povedené akce účastnili chceme poděkovat a popřát vše nej při dalších projektech. A Vás závodníky i z jiných disciplín zveme na další díl našich závodů tentokrát na Tanvaldském Špičáku 12-14.2.2016

foto:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.108...

video:

https://www.youtube.com/wat...

  • Webmaster
  • 6.2.2016
  • 0 komentáře
  • Závody

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->