• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

SKICROSS PŘIJDE VHOD

O víkendu 8.2. – 9.2. se na Klínovci uskuteční závody ve skicrossu, které jsou součástí lyžařské reality show s ČT SPORT NA VRCHOL. Jedná se již o čtvrtý ročník unikátního projektu, do něhož se mohou zapojit všichni amatérští lyžaři u nás, tedy potenciálně dva miliony lyžujících Čechů. Král a královna amatérského lyžování se stanou součástí českého reprezentační­ho týmu.

Závody se budou konat na sjezdovce Pod Zámečkem (vedle U –rampy) vždy od 9:30.

Registrace do sobotního i nedělního závodu předem na e-mailu jindrichdavid@seznam.cz nebo v den závodu na místě 8:30 – 9:30 v race office u startu na sjezdovce pod Zámečkem (vedle U-rampy). Registrace je ZDARMA.

Věnujte pozornost pravidlům.

  • 5.2.2014
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->