• info@klinovec.cz

Slavnostní otevření nového Trail Parku

Na Klínovci dojde dne 23.7.2016 ke slavnostnímu otevření nového Trail Parku. Slavnostní zahájení se koná od 10 hodin, kdy proběhne otevření první sezóny Trail Parku Klínovec.Traily mají několik obtížností, jsou tak vhodné pro všechny od rekreačních cyklistů či malých dětí až po opravdové nadšence. V současné době je otevřena deset kilometrů dlouhá stezka Azur, která je vhodná opravdu pro všechny. Jedná se o nejlehčí stezky v Trail Parku a je určena nejenom cyklistům, ale také jezdcům na koloběžkách, které je možné si zapůjčit u horní i dolní stanice lanové dráhy Prima Express.

V den otevření Trail Parku bude uvedena do provozu první část středně obtížného trailu Rubin v délce 4 km. Na zbylých 4 km této stezky se nyní intenzivně pracuje a bude otevřen na podzim roku 2016. Pro experty je v provozu také sjezdová trať, která je vhodná pro downhillová kola.

Součástí slavnostního otevření Trail Parku Klínovec je bohatý program. Návštěvníci se mohou těšit na after-party, večerní jízdy lanovkou zdarma, bohatý dětský program a mnoho dalšího.

Těšíme se na všechny návštěvníky a doufáme, že si v Trail Parku užijí nejenom v den otevření.

  • Webmaster
  • 19.7.2016
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.