• info@klinovec.cz

SNOWBITCH HALFPIPE KLÍNOVEC OPENING 2011

Zdravíme z Klínoveckého óčko snowparku a zasíláme info k sobotní akci, na které otevřeme rampu. Budeme moc rádi, pokud akci zprogaujete a případně pozvete fanoušky na facebooku apod. Moc děkujeme za pomoc.

Díky nepřízni počasí se opening halfpipe u-rampy v óčko snowparku na Klínovci posunul netradičně až do února. Nicmémě tuto sobotu 5.2. bude otevřena pohodovým kontestem, do kterého vložil Snowbitch věcné ceny za 10.000Kč. Připravená je porota, DJ i moderátor. Startovné včetně permice je 200Kč, sobota a neděle pak v akci za 310Kč. Do kontestu se může přihlásit každý. Zamluvte si ubytování a přijeďte si užít pořádný víkend na Klínove!.

Plakát: http://snowpark.klinovec.cz/stahuj/akce/
Akce na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?…
Aktuální fotky rampy: http://media.klinovec.cz/…29-halfpipe/

Info k novému shaperovi: Honza Kašpar končí jako shaper v óčkosnowparku na Klínovci. Bude se naplno věnovat rodině a svému podnikání ve stavebnictví. Tímto mu přejeme hodně štěstí a děkujeme za 6 let shapingu v našem parku. Novým shaperem je Honza Hugo Hass, pod jehož rukama byla dokončena Halfpipe a park doznal několika změn. Zatím všechno vypadá tak jak má a v parku to šlape. Omrknout to můžete již tento víkend, kdy můžete v rámci Snowbitch Halfpipe Klínovec Opening 2011 pojezdit oba dva dny za akčních 310Kč.

Děkujeme za podporu a pokud budete chtít dorazit na Klínovec, určitě budeme rádi a připravíme permice i výhodné ubytko.

S pozdravem

Honza Trávníček

  • 2.2.2011
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.