• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Snowkemp Maximal Animal 2017

Chystáte se navštívit některý z letošních snowboardových kempů a ideální čas je pro vás duben? Pak vás budou zajímat informace, které nám dorazily o kempu v produkci kluků z klínovecké party Maximal Animal.

Zdraví vás parta Maximal Animal, která si pro vás připravila další ročník zábavy v Krušných horách, přesněji na Klínovci s názvem Snowkemp s Maximal Animal.Snowkemp s MA je jedinečná událost na sněhu v závěru zimní sezóny určena lyžařům, snowboarďákům, začátečníkům nebo pokročilým. Dubnový datum 1. - 9. 4. 2017 vypovídá o unikátní atmosféře. Nemusíte se bát, že nebude sníh, již teď je zde mnohem více než v loňském roce. Máme pro vás připravený bohatý a originální program nejenom na sjezdovce. Čeká vás jedinečný M.A. snowpark hlavně pro začátečníky, jízda v terénu, firnový sníh, jarní slunce, soutěže, hry, závody, večerní program, výlety, aquáč, grilování, legrace, zábava a párty. Provázet vás bude tým Maximal Animal, který se na vás už teď připravuje. Vše budeme fotit a natáčet. Postupně vás budeme na tomto odkaze informovat o aktualitách celé události.

Prozradíme i pár zajímavostí, ukážeme na videích a fotkách na co se můžete těšit. Určitě jste si všimli, že pobyt na kempu je poměrně dlouhý, ano je to 9 dnů. To je náš další záměr, protože chceme, abyste odjížděli maximálně spokojený, se spoustou druhů emocí a abychom vše stihli, potřebujeme k tomu dostatek času.

Cena kempu 7 800 Kč a pro děti do 16 let (včetně) 6 800 Kč.Ubytovaný budete v luxusní chatě Apolena, s krásnými pokoji v alpském stylu, kuchyněmi, barem, společenskými místnostmi a velkou zahradou s výhledem na celý Klínovec.

Ubytování - www.apolena.cz

Přihláška - www.maximalanimal.cz/snowkemp

Náš kemp je hlavně postaven na zážitku spojením hor, sportu, přátelství, jedinečnou atmosférou a poznání celého kopce. Nevěříš, zúčastni se a uvěříš. Mrkni na foto a video z roku 2016.


Více o nás najdete na stránce www.maximalanimal.cz nebo rovnou volejte 775894260. Informace o Skiareálu Klínovec najdeš na adrese www.klinovec.cz.

  • Webmaster
  • 20.2.2017
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.