• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Staráme se o nejmladší lyžaře

Pokud máte malé děti a chcete je naučit základům lyžařského umění můžete využít dětského skiparku MAX.O děti se postará tým zkušených instruktorů v bezpečném odděleném skiparku s pohyblivým kobercem a pohádkovým slalomem. K dispozici je také herna, kde si děti mohou odpočinout pod dohledem a rodiče si mohou sami zalyžovat. Skipark najdete u penzionu MAX v prostoru …

Pokud máte malé děti a chcete je naučit základům lyžařského umění můžete využít dětského skiparku MAX.O děti se postará tým zkušených instruktorů v bezpečném odděleném skiparku s pohyblivým kobercem a pohádkovým slalomem. K dispozici je také herna, kde si děti mohou odpočinout pod dohledem a rodiče si mohou sami zalyžovat. Skipark najdete u penzionu MAX v prostoru nástupní stanice lanové dráhy Dámská.

Kontakt:
info@maxklinovec.cz
Tel. 725 03 03 06

  • 11.2.2012
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Užijte si letní sezonu na Klínovci. Lanovka Prima Express je v červnu otevřena každý den od 9:00 do 18:00. V Trailparku je připravena downhillová trať (3 km), lehká stezka Azur (10 km) a většina středně obtížné stezky Rubin (8 km) – od zítřka (24.6.) bude Rubin otevřen již v celém rozsahu.

Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->