• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Stav sjezdovek na Klínovci

Přesto, že počasí zimním sportům zatím nepřeje, daří se nám udržovat sjezdovky denní úpravou ve velmi dobrém stavu. Díky velké zásobě technického sněhu přestály i několik téměř jarních spršek. Problematické místo dojezdu sjezdovky Přemostěná řešíme navážením přírodního sněhu z tradiční zásobárny u vysílací stanice nad Výsluním.

Předpovědi počasí již neočekávají žádný silnější déšť, naopak by mělo být polojasno a v pátek snad konečně i ochlazení, které umožní spustit zasněžování.

Stále zůstávají otevřené sjezdovky Pařezovka, Dámská, Přemostěná, Slalomák, dětský park s pojízdným kobercem a dětský park u horní stanice lanové dráhy SUZUKI.

  • 7.1.2014
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->