• info@klinovec.cz

Stavby novinek pro tuto sezonu se pomalu blíží do finále

Zdravíme po delší době z Klínovce,

omlouváme se za odmlku ze zpravodajství z průběhu stavby, ale využili jsme jí k maximálnímu nasazení pro včasné dokončení stavby, do zahájení sezóny.

Naše nová čtyřsedačková lanovka Dopellmayr získává svou finální podobu, zprovozňují se hlavní i záložní pohon a veškeré ovládací a bezpečnostní systémy. Dokončuje se parkovací depo pro sedačky, které se začnou nasazovat během příštího týdne. Následně nás čekají zatěžové a brzdné zkoušky a poté konečná administrativní procedura potřebná k zahájení provozu.

Zdravíme po delší době z Klínovce,

omlouváme se za odmlku ze zpravodajství z průběhu stavby, ale využili jsme jí k maximálnímu nasazení pro včasné dokončení stavby, do zahájení sezóny.

Naše nová čtyřsedačková lanovka Doppelmayr získává svou finální podobu, zprovozňují se hlavní i záložní pohon a veškeré ovládací a bezpečnostní systémy. Dokončuje se parkovací depo pro sedačky, které se začnou nasazovat během příštího týdne. Následně nás čekají zatěžové a brzdné zkoušky a poté konečná administrativní procedura potřebná k zahájení provozu.

V plném tempu je výstavba retenční nádrže pro posílení zasněžení, kde firma Strabag předvádí vynikající tempo, přes nezaviněné pozdní zahájení stavby. Nádrž by měla být připravena k povolovacím řízení v poslední dekádě listopadu.

Přemostění silnice a nová sjezdovka jsou prakticky již v provozním stavu. Dokončují se poslední úpravy a zabezpečovací prvky mostu, sjezdovky. Do 10. listopadu by mělo být dokončeno a zkompletováno propojení stávajícího a nového systému zasněžení v prostoru nového přemostění. Na svých místech jsou již i nová sněhová děla, konkrétně v počtu 20 ks.

Také zde nás čeká poté poslední důležitý krok administrace s uvedením staveb a technologie do provozu.

  • 1.11.2011
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.