• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

U nás provoz neomezujeme

I přes relativně vysoké denní teploty zůstávají sjezdovky na Klínovci ve velmi dobrém, ne-li vynikajícím stavu. Může za to jednak nízká vlhkost vzduchu a dále samozřejmě také noční mrazy např. v pátek časně ráno naměřily teploměry ČHMÚ na Klínovci –8 C° a v neděli –3,4 C°. Prognózy meteorologů navíc nejsou vůbec špatné, do konce týdne by mělo být krásně jasno o víkendu mohou i denní teploty klesnout pod nulu, slibované sněžení by již bylo opravdu třešničkou na dortu.

Díky úsilí našich rolbařů si každý den od 8:30 můžete užít ježdění na perfektním, čerstvém manšestru, který by za tohoto počasí čekal málokdo. Denně pro naše návštěvníky připravujeme téměř 9 km sjezdových tratí všech obtížností. Začátečníci a příznivci modrých sjezdovek si mohou zajezdit na Dámské, Turistické a Pod Zámečkem, zkušenější lyžaři mohou svůj lyžařský um otestovat na červených - Pařezovce, Přemostěné, Slalomáku, na nejodvážnější čeká černá U Zabitýho. V provozu jsou tři lanové dráhy – Dámská, SUZUKI, CineStar Express dále vlek J u horní stanice SUZUKI a v miniareálu vlek E. Pro nejmenší lyžaře je připraven vlek F zdarma a  dětský park u Maxe vybavený krytým, pojízdným kobercem. Čekací doby u lanovek a vleků jsou minimální.

Až do soboty 15.3. probíhá na sjezdovce Pod Zámečkem každý den večerní lyžování od 16:00 do 21:00. Otevřeny jsou všechny půjčovny, lyžařské školy, restaurace, stánky rychlého občerstvení i Apres ski bary. Zima na Klínovci ještě zdaleka neskočila. Přijeďte se o tom přesvědčit.

  • 10.3.2014
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->