• info@klinovec.cz

V létě s obytňákem na Klínovec

Vážení návštěvníci našeho areálu, rádi bychom vás touto cestou informovali o změnách, souvisejících s pravidly proumístění vašich obytných vozů a přívěsných karavanů na našich parkovištích, které jsou platné pro celou letní sezónu2019.

Oproti zimnímu období není potřeba větší regulace parkování v rámci odklízení sněhu, ale některá naše parkovištěbudou v letní sezóně využívána jako deponie vytěženého dřeva pro Lesy ČR a také zde bude probíhat překládkamateriálu pro naše realizované stavební akce. Z tohoto důvodu Vám nejsme schopni nabídnout k užívání našeparkoviště P1, P2 a P3 v Loučné pod Klínovcem, ani parkoviště P6 a P7 na Neklidu.

Zcela zdarma, Vám můžeme nabídnout naše parkoviště P4 a P5 přímo pod nástupní stanicí lanové dráhy LDA – Primaexpress, ke které dojedete nejlépe z města Jáchymova. V rámci provozu areálu se přímo u budovy půjčovny nacházíveřejné WC, které je pro návštěvníky areálu také zdarma.

Všechna parkovací místa jsou bez možnosti připojení k síti elektrické energie.

Žádáme vás o respektování těchto základních pravidel:

Na našich parkovištích P4 a P5 (na adrese Bratrství č. Pop. 1065, 362 51 Jáchymov GPS 50.3842142N, 12.9407786E) jemožné parkování Vašeho obytného vozu nebo karavanu. Přijeďte a odjeďte kdykoli si přejete. Místo pro Váš obytnývůz, osobní vůz či karavan si můžete vybrat sami, ale můžete být však personálem areálu vyzváni, aby jste svůj obytnývůz přeparkovali. Respektujte prosím pokyny obsluhy parkoviště, pracovníků údržby parkoviště a pracovníků našíkanceláře.

POZOR: pokud přijedete s odpojitelným obytným vozem ( tzv. karavanem ), neponechávejte jej odstavený samostatně bez vlečného vozu na delší dobu. Není možné u nás karavan odstavit a odjet na několik dní mimo areál. V takovém případě může být karavan odtažen a náklady s tím spojené budou vymáhány na vlastníkovi vozidla.

Přímo na parkoviště P4 a P5 Vás pohodlně dovede naviagce Google:

PARKING P4

PARKING P5