• info@klinovec.cz

V létě s obytňákem na Klínovec

Vážení návštěvníci našeho areálu, rádi bychom vás touto cestou informovali o změnách, souvisejících s pravidly pro umístění vašich obytných vozů a přívěsných karavanů na našich parkovištích, které jsou platné pro celou letní sezonu 2019.

Oproti zimnímu období není potřeba větší regulace parkování v rámci odklízení sněhu, ale některá naše parkoviště budou v letní sezóně využívána jako deponie vytěženého dřeva pro Lesy ČR a také zde bude probíhat překládka materiálu pro naše realizované stavební akce. Z tohoto důvodu Vám nejsme schopni nabídnout k užívání naše parkoviště P1, P2 a P3 v Loučné pod Klínovcem, ani parkoviště P6 a P7 na Neklidu.

Zcela zdarma, Vám můžeme nabídnout naše parkoviště P4 a P5 přímo pod nástupní stanicí lanové dráhy LDA – Prima Express, ke které dojedete nejlépe z města Jáchymova. V rámci provozu areálu se přímo u budovy půjčovny nachází veřejné WC, které je pro návštěvníky areálu také zdarma.

Všechna parkovací místa jsou bez možnosti připojení k síti elektrické energie.

Žádáme vás o respektování těchto základních pravidel:

Na našich parkovištích P4 a P5 (na adrese Bratrství č. Pop. 1065, 362 51 Jáchymov GPS 50.3842142N, 12.9407786E) je možné parkování Vašeho obytného vozu nebo karavanu. Přijeďte a odjeďte kdykoli si přejete. Místo pro Váš obytný vůz, osobní vůz či karavan si můžete vybrat sami, ale můžete být však personálem areálu vyzváni, aby jste svůj obytný vůz přeparkovali. Respektujte prosím pokyny obsluhy parkoviště, pracovníků údržby parkoviště a pracovníků naší kanceláře.

POZOR: pokud přijedete s odpojitelným obytným vozem ( tzv. karavanem ), neponechávejte jej odstavený samostatně bez vlečného vozu na delší dobu. Není možné u nás karavan odstavit a odjet na několik dní mimo areál. V takovém případě může být karavan odtažen a náklady s tím spojené budou vymáhány na vlastníkovi vozidla.

Přímo na parkoviště P4 a P5 Vás pohodlně dovede navigace Google:

PARKING P4

PARKING P5

  Zpět na předchozí stránku

Nečekejte ráno ve frontách, kupte si skipas online...
Najít volné ubytování...