• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Vychází SKI listopad s přehledem lyžáků a testem běžek

Se začátkem listopadu vychází již tradičně i nové číslo časopisu SKI magazín. Co pro vás jeho redakce pro tentokrát nachystala? Listopadový SKI přináší především přehled lyžařských bot (pěkně komplexně, včetně praktické vložené tabulky) a výsledky jediného testu běžek v ČR z haly v Oberhofu. A dále rozhovor s hvězdou slovenského lyžování Adamem Žampou, obsáhlý pohled do historie Světového poháru nebo text o tom, jak se v Tyrolsku vyrábí sníh. A mnoho dalšího.

V cestovatelské části se můžete podívat na tyrolské ledovce, do Švýcarska, Trentina, Rokytnice nad Jizerou a Koutů nad Desnou. Skipas zdarma platí tentokrát právě v Koutech.

- Kompletní obsah listopadového SKI magazínu najdete ZDE.
- Ukázkové číslo si můžete prohlédnout ZDE .

  • 7.11.2013
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->