• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Vyjádření k nečistotám na sjezdovkách

Vzhledem k extrémním nepříznivým klimatickým podmínkám, se bohužel dostaly do sněhu na některých místech nečistoty a plovoucí úlomky hlíny a kamínků, hlavně pak v úseku přemostění sjezdovky č. 4.

Každý den po ukončení provozu jsme se snažili tyto nečistoty ze sjezdovek odstranit, ale sníh se ani každodenní strojní úpravou zatím v noci nespojil.

Konečně se nám ale podařilo dvě noci naplno zasněžovat kvalitním sněhem. Znovu důkladně odstraníme všechny úlomky a kamínky ze sjezdovek a postižená místa překryjeme co největší novou vrstvou technického sněhu. Věříme, že se situace výrazně vylepší a omlouváme se hostům za částečně zhoršené podmínky v postižených místech.

Děkujeme za pochopení
Tým Skiareálu Klínovec

  • 1.1.2014
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->