• info@klinovec.cz

Za vyznamenání celodenní jízdenka na lanovky ZDARMA

Na sobotu 1.7. připravil SKIAREÁL KlÍNOVEC překvapení pro všechny vzorné žáky a žákyně základních škol a víceletých gymnázií (prima až kvarta), kteří ukončili ročník s vyznamenáním.

Po odevzdání kopie vysvědčení s vyznamenáním na pokladnách obdrží celodenní jízdenku do Trailparku Klínovec zdarma. Jízdenky jsou nahrávány na bezdotykové nosiče jízdného se zálohou 50 CZK.

Akce platí 1.7.2017!

V provozu budou lanové dráhy Prima Express ze směru od Jáchymova a Dámská od Loučné pod Klínovcem a to od 9:00 do 18:00. Připraveny jsou lehký trail Azur ( 10 km), většina středně obtížného trailu Rubin (8 km) a downhillová trať pro experty (3 km).

Stezky Azur a Rubin vedou po vyžehleném povrchu bez přírodních překážek a neliší se ani tak sklonem jako členitostí terénu. Lehká stezka Azur je vhodná i pro začátečníky a rodiny s dětmi se základními dovednostmi jízdy na horském kole či koloběčce. Procvičení svých dovedností si můžete zkusit ve skill centru a na pum tracku u horní stanice lanové dráhy Prima Express.

Kromě Trail parku je na lesních cestách v okolí Klínovce připraveno 74 km tras pro horská kola, koloběžky a pěší.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky Prima Express, stejně jako restaurace U staré lanovky na vrcholu Klínovce a stánek rychlého občerstvení u dolní stanice Prima Expressu.

  • Webmaster
  • 16.6.2017
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.