• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Zima na Klínovci v plném proudu

Na Klínovci panují ideální lyžařské podmínky. V provozu jsou lanové dráhy Prima Express, Cinestar Express, Dámská a vlek F, kde bude také ve středu a o víkendu večerní lyžování. Na sjezdovkách leží v průměru 60 cm sněhu. Dále zasněžujeme a připravujeme na víkend k provozu sjezdovku U zabitýho. Pokud to podmínky dovolí mohou se těšit na své první upravené běžecké stopy i vyznavači klasického lyžování. Ve spolupráci s Krajskou správou silnic a Policií ČR je již uzavřena běžecká magistrála na silnici v úseku Horní Halže - hotel Nástup. Ve čtvrtek začneme s její úpravou.

  • 6.1.2015
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.

O areálu

Další články

Lanovka Prima Express je v provozu denně od 9:00 do 18:00. V Traiparku je nově připravena středně obtížná stezka Rubin v celé svojí délce (8 km), dále jsou otevřeny lehká stezka Azur (10 km) a downhillová trať (3 km). Své dovednosti si můžete vyzkoušet ve skill centru a na pump tracku u horní stanice lanovky Prima Express.

Otevřeny jsou půjčovny kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky, občerstvit se můžete na vrcholu Klínovce v restauraci U staré lanovky nebo ve stánku rychlého občerstvení, který se nachází rovněž u dolní stanice Prima Expressu.

-->