Bubliny

Více bublin,
více komfortu

Jak zvýšit komfort lyžařů na horách?
Pomocí bublin!

U naší nejoblíbenější modré sjezdovky Dámská na Vás čeká novinka v podobě úplně nové lanovky s oranžovými krycími bublinami, které Vás můžou chránit při nepřízni počasí.  Navíc má i vyhřívané sedačky, což ocení především děti.  Nyní máme takové lanovky již TŘI, a to je nejvíc ze všech českých areálů. Držíme se totiž hesla: Více bublin, více komfortu.

2011 Dorazila první bublina
– nový standard lyžování v Čechách

V roce 2011 jsme byli prvním areálem, který sebral odvahu a přivezl do Čech lanovku s bublinami. Dražší, ale za to výrazně komfortnější pro lyžaře. Dostala jméno CineStar Express.

2014 Druhá várka bublin směřuje k Lázním

Netrvalo to dlouho a dorazila i druhá bublinová kráska. Tentokrát své místo našla u nově vzniklé a téměř 3 km dlouhé sjezdovky Jáchymovská, která končí v těsné blízkosti lázeňského města Jáchymov. Až 100 m široká sjezdovka alpských rozměrů si určitě zasloužila nejvyšší komfort, a tak jsme se mohli začít radovat z lanovky Prima Express.

2019 Na Dámské odteď už jedině v bublinách

Spouštíme již třetí lanovku s oranžovou krycí bublinou v našem areálu. Více jich u nás nikde nenajdete. Obsluhovat bude sjezdovku Dámská, kterou využívají především začínající lyžaři nebo rodiny s dětmi.Minulý rok jsme tuto sjezdovku rozšířili o téměř 100 % a nyní jsme tak završili proces, který měl za cíl přinést na tuto oblíbenou sjezdovku nejvyšší možný komfort.

Nevěděli jste, co jsou to bubliny na Klínovci?

Tak teď už to víte! Stavte se u nás a zažijte komfort bublin na vlastní kůži.

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online