Lyžařská škola

Lyžařská
škola

z nabídky výukových lekcí
si vybere každý

Lyžování pro začátečníky

Čeká Vás efektivní a intenzivní způsob výuky. Ať už jste dítě nebo dospělý, přizpůsobíme se Vaším požadavkům. Děti od 3 let si užijí zábavu v našem pohádkovém dětském parku s pojízdnými pásy, dospělým zase pomůžeme překonat počáteční nejistotu a naučíme Vás lyže milovat. Je to totiž úžasná zábava!

Lyžování pro pokročilé

Něco už jste na lyžích odjezdili, ale přijde Vám, že už se Vaše technika neposouvá? Zalyžujte si s naším instruktorem a získejte užitečnou zpětnou vazbu. Náš lektor s Vámi bude techniku pilovat tak usilovně, že se brzy stanete králem či královnou sjezdovek.

Snowboard pro začátečníky

Čeká Vás efektivní a intenzivní způsob výuky. Ať už jste dítě nebo dospělý, přizpůsobíme se Vaším požadavkům. Děti od 3 let si užijí zábavu v našem dětském parku s pojízdnými pásy, dospělým zase pomůžeme překonat počáteční nejistotu a naučíme je snowboard milovat. Je to totiž skvělá zábava!

Snowboard pro pokročilé

Něco už jste si na snowboardu odkroutili, ale přijde Vám, že už se Vaše technika neposouvá? Chcete ze svého prkna dostat co nejvíc? Vypilujte si svoje skills s naším instruktorem a získejte užitečnou zpětnou vazbu. Kdo ví, třeba si vyzkoušíte i překážky v našem legendárním snowparku na Neklidu.

Skupinové lekce

Hromadné lekce pro děti od 4 let a dospělé. Nejdříve Vás rozdělíme do skupin podle Vaších lyžařských či snowboardových dovedností. U začátečníků Vás může být maximálně 12, u pokročilých 14.

Sjíždějte svahy
jako profík

Jediná oficiální lyžařská škola Skiareálu Klínovec nabízí výuku pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií na lyžích i snowboardu. Svěřte své děti odborně vyškoleným instruktorům v našem dětském parku PRIMÁČEK U HUGA, který patří ke špičce svého druhu nebo se vydejte přímo na kopec pilovat techniku s našimi zkušenými instruktory.

Tento dětský park s pojízdnými pásy patří ke špičce svého druhu v České republice. Vybaven je nejen dvěma pojízdnými koberci pro snažší přejezdy Vašich ratolestí, ale také pohádkovým slalomem a dalším moderním vybavením.

V našem parku můžete
Učit své děti i sami

Chcete učit Vaše děti sami? Není problém, můžete využít prostory Dětského parku PRIMÁČEK u HUGA. Děti do 6 let zdarma. Základní cena pro děti nad 6 let a dospělé na 1/2 dne je 50,- Kč/osoba, na celý den 80,- Kč/osoba.

Tento skipas je možné zakoupit v budově lyžařské školy Ski School Klínovec. Pokud máte zakoupený platný skipas Skiareálu Klínovec, máte vstup do prostoru parku ZDARMA.

Ubytování
na Klínovci