SKIAREÁL KLÍNOVEC Zahajujeme sezónu! V sobotu 4.12. spouštíme provoz na lanovce Dámská.

Restaurace a občerstvení

Restaurace
a občerstvení

Informace k platbě

Ve všech provozovnách GASTRO KLÍNOVEC lze platit jak českou korunou eurem, tak speciální gastro kartou (GCK = Gastro Card Klínovec). Pouze ve vybraných gastro lze zaplatit i kartou.

Restaurace pod Pařezem

Po-Ne 9.00-16:00      Dolní stanice LD Cinestar Express       koruny + euro + karty + GCK
Pod pařezem je útulná samoobslužná restaurace nabízející hotová i minutková jídla, teplé i studené nápoje, dezerty a mnoho dalšího. Přijďte si k nám odpočinout po náročném lyžování a doplnit energii na další výkony.

 

Stan CineStar

Po-Ne 9.00-16:00      Dolní stanice LD Cinestar Express       koruny + euro + karty+ GCK
Užijte si pravou horskou atmosféru v apresski baru se svařákem nebo bombardinem v ruce. Nabízíme také malé občerstvení v podobě toustů, panini či polévky. V tomto baru je otevřeno i v případě večerního lyžování

 

Grill CineStar

Po-Ne 9.00-16:00      Dolní stanice LD Cinestar Express       koruny + euro+ GCK
Pokud máte chuť si dát jenom něco malého a zase rychle odjet na sjezdovku, Grill CineStar je pro vás ideálním místem. Nabízíme rychlé občerstvení v podobě klobás, burgerů, langošů a mnoho dalšího.

 

Stan SUZUKI

Po – Ne 9:00 – 18:00       koruny + euro + karty + GCK (gastro karty)
Přijďte si přes den dát kávu s dezertem a po lyžování vás přivítá naše obsluha s dobrým koktejlem nebo ochutnejte naše výběrové destiláty.

 

Restaurace U Staré Lanovky

Po-Ne 9:00-16:00       koruny + euro + karty+ GCK
Tato útulná restaurace s obsluhou nabízí hotová jídla i denní nabídku. Je zde příjemné posezení u praskajícího krbu s horkým čajem či svařeným vínem v ruce. Tato restaurace je otevřena celoročně.

 

Palačinkárna

Po-Ne 9.00-16:00       koruny + euro+ GCK
Toto rychlé občerstvení nabízí široký sortiment, který vás občerství během sportovních výkonů. Dejte si hamburger, palačinku nebo langoše a poseďte na terase s výhledem do okolí.

 

 

Horní Imbiss

Po-Ne 10.00-15:00       koruny + euro+ GCK
Pokud máte chuť si dát jenom něco malého a zase rychle odjet na sjezdovku, Horní Imbiss je pro vás ideální. mnoho dalšího. Nabízíme rychlé občerstvení v podobě klobás, burgerů, langošů a mnoho dalšího. Poseďte si v naší vyhřívané terase a užijte si pravou horskou atmosféru.

 

Stan Jägermeister

Po – Pá 9:00 – 16:00      koruny + euro + karty+ GCK

Užijte si pravou horskou atmosféru v apresski baru se svařákem nebo bombardinem v ruce. Nabízíme také malé občerstvení v podobě toustů, panini či polévky. A pokud dáte svoje ratolesti do lyžařské školy, z našeho stanu máte skvělou pozorovatelnu s nekončící zásobou občerstvení.

 

Grill Jägermeister

Po-Ne 9.00-16:00       koruny + euro+ GCK
Pokud máte chuť si dát jenom něco malého a zase rychle odjet na sjezdovku, Grill Jägermeister je pro vás ideální. Nabízíme rychlé občerstvení v podobě klobás, grilovaného masa a mnoho dalšího.

 

Restaurace Moser

Po-Ne 9.00-16:00       koruny + euro+ GCK
Horská restaurace Moser nabízí příjemné posezení u krbu nebo na venkovní terase. Dejte si svařák nebo naší domácí horkou limonádu a pocítíte pravou horskou atmosféru. Nabízíme zde i široký sortiment občerstvení.

 

Boží Imbiss

Po-Ne 10:00-15:00       koruny + euro + GCK (gastro karty)
Toto rychlé občerstvení nabízí široký sortiment, který vás občerství během sportovních výkonů. Dejte si hamburger, smažený sýr nebo polévku a pokochejte se výhledem na Loučnou a německou část Krušných hor.

Kontakt

GASTRO KLÍNOVEC s.r.o.
Belgická 681/5, 120 00 Praha 2
IČ: 24316709, DIČ: CZ24316709
T: +420 774 352 414
E: gastro@klinovec.cz

Ubytování
na Klínovci