Více bublin, více komfortu

Ubytování na Klínovci

Ubytování
na Klínovci

VZHLEDEM K VYDANÝM OPATŘENÍM VLÁDY ČR NEJSOU NYNÍ UBYTOVACÍ KAPACITY K DISPOZICI.

Online rezervace ubytování

Kvalitu našich partnerů osobně prověřujeme. Ubytování je bez rezervačních poplatků.

TIP areálu

ubytovani-hotel

Penzion Swertia

Apartmánový dům, který se nachází v samém srdci Skiareálu Klínovec, je jedním nejžádanějších ubytování v okolí. Hlavním výhodou je vlastní poma, která Vás vyveze až na vrchol Klínovce či dětská herna.

ASTORIA - vodopad-zima_01

Hotel Astoria

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex několika historických budov nabízí hotelové a restaurační služby pro hosty pod jednou střechou. Nová vzdušná restaurace, umístěna u vodopádu a jezírka, přináší nadčasovost a příjemnou terasu s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor.

hotel

Hotel Honour & Grace

Nový designový hotel určený pro lyžaře, kteří chtějí kombinovat zimní radovánky s nadstandardním komfortem a všudypřítomnou elegancí.

Apartmany_Klinovec1

Rezidence Klínovec

Rezidence nabízí k pronájmu ubytování v nově vybudovaných 27 luxusně zařízených apartmánech s vlastní kuchyní, určených pro náročné klienty. Apartmány se nachází přímo u nové vyhřívané čtyřsedačkové lanovky Dámská a zároveň disponují vlastním wellness a fitness.

Karavanem
na Klínovec

Parkování a přespání v obytném voze

Na našem parkovišti P2 je možné parkovat s vaším obytným vozem. Místo vám bude přiděleno na základě vaší rezervace, kterou můžete provést prostřednictvím požadavku na e-mailové adrese info@klinovec.cz

Naši partneři

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online