SKIAREÁL KLÍNOVEC ZÁKAZ VSTUPU NA SJEZDOVKU JÁCHYMOVSKÁ Z DŮVODŮ VELKÉHO PROVOZU TECHNIKY VČETNĚ SKRYTÝCH OCELOVÝCH LAN. HROZÍ RIZIKO SMRTELNÉHO ZDRANĚNÍ!
Více bublin, více komfortu

Ceníky Skipasů

Ceníky
Skipasů

Varianty skipasů

Z hlediska bezpečnosti, je nejjistější cestou pořídit si lístek online. Nákup přes e-shop je také jedinou zaručenou možností místa na sjezdovce. Kdo nakoupí online, může si být jistý, že si zalyžuje.  Každý, kdo vlastní jakoukoliv čipovou kartu značky SKIDATA (může být i z jiného areálu) může zakoupit skipasy skrz stránku https://eshop.klinovec.cz.

Pokud nevlastníte čipovou kartu SKIDATA, můžete si zakoupit on-line jízdenku bez čipové karty rovněž skrze stránku https://eshop.klinovec.cz. Cena jízdenky bude v tomto případě stejná, jako při nákupu na pokladně – k ceně každé jízdenky bude vždy připočten manipulační poplatek ve výši 100 CZK. Po zaplacení  obdržíte unikátní číselný kód, který na pokladně vyměníte za nabitou čipovou kartu proti záloze 50 CZK

Výhodou nákupu bez čipové karty je jistota rezervace jízdenky pro daný den.

UPOZORNĚNÍ: Ceny on-line jízdenek bez čipové karty a ceny při nákupu přímo na pokladně budou cenově znevýhodněny oproti online nabití čipové karty skrz e-shop, a to z důvodů vyššího rizika nákazy při použití pokladen a s tím spojených vyšších nákladů na obsloužení. Děkujeme za pochopení.

Celý den e-shop

Zakupte skipas online z pohodlí domova

Dospělý 850 Kč
Dítě 750 Kč

Celý den pokladna

Cena na místě

Dospělý 950 Kč
Dítě 850 Kč

Ceník platný do 3.1. 2021

Ubytování
na Klínovci