Děkujeme za vaši přízeň v zimní sezóně!

22.03. 2024

Dnešní den, pátek 22.3.2024, je posledním dnem provozu a v 16 hodin odpoledne tak končí zimní sezóna 23/24.

Obdivuhodné nasazení a snaha našich kolegů společně s moderními technologiemi tvořili tuto sezónu téměř zázraky, ale bez pomoci počasí už není možné sjezdovky dál udržet ve sjízdném stavu. Předpověď sice slibuje ochlazení a dokonce sněžení, ale to přichází bohužel s křížkem po funusu našich sjezdovek.

V posledních letech musíme v každé sezóně čelit novým nečekaným výzvám, ale vždy bojujeme až do poslední chvíle a učíme se z nových zkušeností. Obrovské díky a pochvalu si zaslouží všichni naši kolegové, kteří do toho dávají vše a hlavně kus svého srdce, protože jinak bychom v těchto podmínkách možná nejeli už mnohem dříve.

To všechno by samozřejmě nikdy nešlo bez podpory vás, lyžařů a snowboarďáků. Moc vám všem děkujeme za pochopení a podporu, která nám vždy vlije novou energii do další práce a ujistí nás, že to má vše smysl a lyžujete na Klínovci rádi!

Loučíme se archivní fotkou z plné sezóny se spoustou sněhu a věříme, že přesně takhle se společně sejdeme zase v prosinci. S některými z vás samozřejmě už v květnu až se rozběhne letní sezóna.

DĚKUJEME, váš tým Klínovec! 🫶

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online