Fajn lyžák

FAJN LYŽÁK
ZA MEGA

Vyhrajte fajn lyžák
na klínovci

Od 31. ledna 2021 sbírej informace na webu Fajn rádia a vyhraj se svojí třídou Fajn lyžák na Klínovci za mega! Čteš dobře! Jeden z nejlepších zážitků tohoto roku můžeš zažít u nás na Klínovci. Jsme největší propojený lyžařský areál v České republice s více jak 31 km sjezdovek!

Večerní lyžování, vyhřívané sedačky na lanovce i lyžařská škola. Všechno tohle u nás máme!

Jak se zúčastnit?

Zatím stačí sledovat náš web a aktualizace v tomto článku. Řekni o tom svým spolužákům a připravte se na soutěžní úkoly!

Termín Fajn lyžáku je 19. – 24. březen 2023

 

Vyfoť se s celou třídou a ukažte na fotce emoce, které byste měli, kdybyste Fajn lyžák vyhráli. Na fotce musí být viditelně vyrobený hashtag #Fajnlyzak (napsaný na papíru, vyrobený z kartonu – záleží na vaší fantazii). Fotku od 20. února do 23. února, 16:00 nahrajte ZDE.

Hlasovat mohou pro vaši fotku od 24. února do 26. února, 23:59. Pět nejlepších fotek s nejvíce hlasy následně postupují do dalšího kola, kde znovu budeme hlasovat o tu nejlepší! Ta jedna s nejvíce lajky vyhrává! Více informací o dalším kole brzy.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Tohle je všechno o co soutěžíme:

 Špičkový ubytování na Klínovci, jídlo, skipasy, instruktoři, stylový bundy od Alpine Pro. Bundy se super vlastnostmi s klokaní kapsu pro všechny nezbytnosti. A to všechno pro celou třídu!

Jestli vás to dostatečně namotivovalo, tak čekejte na další info! UŽ BRZY!

Ubytování
na Klínovci