Jak nakoupit přes e-shop?

18.12. 2020

Eshop na prodej online skipasů již běží na plné obrátky. Cítíme, že pro mnohé z Vás je nákup online novou zkušeností, proto se vám pokusíme osvětlit některé body:

  • Nákup přes e-shop je zaručenou možností místa na sjezdovce. Kdo nakoupí online, může si být jistý, že si zalyžuje.
  • Každý, kdo vlastní jakoukoliv čipovou kartu značky SKIDATA (může být i z jiného areálu) může zakoupit skipasy skrz stránku https://eshop.klinovec.cz. Čipová karta SKIDATA je vlastně fyzický skipas, který běžné při lyžování používáte (viz fotografie). Doporučujeme prošacovat zimní bundy, jestli vám nějaký někde nezůstal. Postačí jakákoliv karta, která má na sobě napsáno SKIDATA – může být i z jiných zemí a areálů.
  • Prodej na pokladnách na místě bude také umožněn. Doporučujeme však sledovat zaplněnost areálu, která se zobrazuje na úvodní stránce našeho webu.
  • Pokud nevlastníte čipovou kartu SKIDATA, můžete si zakoupit on-line jízdenku bez čipové karty rovněž skrze stránku https://eshop.klinovec.cz. Cena jízdenky bude v tomto případě stejná, jako při nákupu na pokladně – k ceně každé jízdenky bude vždy připočten manipulační poplatek ve výši 100 CZK. Po zaplacení obdržíte unikátní číselný kód, který na pokladně vyměníte za nabitou čipovou kartu proti záloze 50 CZK. Poukaz není nutné tisknout. Stačí pokladním nadiktovat kód. Manipulační poplatek dorovnává cenu na úroveň ceny na pokladně, kterou je v procesu nutné využít. Vyzvednutí na pokladně sebou nese další administrativní a bezpečnostní náklady, zvýšení rizika nákazy našich zaměstnanců a také možnost tvorby front, které se snažíme pro tento rok velmi eliminovat. Proto jsou poukazy cenově znevýhodněny. Nákup online skrz poukazy bereme jako pomoc lidem, kteří si dopředu chtějí zajistit místo na kopci, ale nemají u sebe čipovou kartu. Manipulační poplatek se platí za každou čipovou kartu zvlášť. U vícedenních skipasů bude započítán pouze jednou.
  • Prosíme před zaplacením o důkladnou kontrolu správnosti údajů. Jízdenky nakoupené na špatný den, nebude moci zpětně přenastavit.
  • V rámci registrace můžete vyplnit číslo čipové karty. Toto Vám umožní nákup online bez dalších poplatků. Toto pole je ale nepovinné, pokud ho nevyplníte, budete automaticky nakupovat formou Poukázky. Číslo čipové karty si můžete doplnit v nastavení svého účtu.
  • V rámci svého účtu si můžete nastavit svou RODINU, kde ke každému členovi můžete přiřadit další čipové karty. Tímto způsobem lze nakoupit najednou pro celou domácnost.
Informace o COVID opatření najdete na našem webu – https://klinovec.cz/covid/.

Více času na lyžování
pořiďte si skipas online