Více bublin, více komfortu

S obytňákem na Klínovec

Karavanem na
Klínovec

V létě s obytňákem na Klínovec

Vážení návštěvníci našeho areálu, rádi bychom vás touto cestou informovali o změnách, souvisejících s pravidly pro umístění vašich obytných vozů na našich parkovištích, které jsou platné pro celou letní sezónu.

Pro parkování vašich obytných vozů a přívěsných karavanů jsou vyhrazena pouze parkoviště P4 a P5 v Jáchymově a parkoviště P2 v Loučné pod Klínovcem.

Parkovat u nás můžete v provozní době parkoviště denně od 7:30 do 21:00 zdarma. Chcete-li však zůstat přes noc v době od 21:30 do 7:30, je parkování zpoplatněno. V rámci tohoto poplatku jsou na parkovištích dostupné přípojky elektrické energie a přístup do budovy toalet a sprch. Sprcha se spouští po vhození 20,- Kč/ 1 EUR mince na 2 minuty s možností pozastavení času. K dispozici je omezené množství přípojek k elektrické síti, v případě většího množství karavanistů je vhodné se po společné dohodě vystřídat.

Poplatek za parkování uhraďte na požadovaný počet dní v pokladně (na stejném místě, kde kupujete jízdenky na lanovou dráhu). Doklad o zaplacení slouží jako povolením k zvláštnímu užívání parkoviště. Umístěte ho za okno pro případ následné kontroly.

V tuto chvíli pracujeme na možnosti zaplacení kempovacího místa online přes e-shop, tak ještě chvilku vydržte a bude to zase o kousek jednodušší.

Ceník

Položka Cena za noc
Parkování karavanu 250 Kč
Parkování obytného vozu 250 Kč

Na našich parkovištích P2,P4 a P5 je vjezd obytných vozů a také přívěsných obytných vozů povolen.

Na všech našich ostatních parkovištích platí zákaz vjezdu obytným vozům a přívěsným vozíkům.

Žádáme vás o respektování těchto základních pravidel:

Přijeďte a odjeďte, kdykoli si přejete. Místo pro váš obytný vůz, osobní vůz či karavan si můžete vybrat sami, ale můžete být však personálem areálu vyzváni, aby jste svůj obytný vůz přeparkovali. Respektujte prosím pokyny obsluhy parkoviště, pracovníků údržby parkoviště a pracovníků naší kanceláře. Dodržujte provozní řád parkoviště. Upozorňujeme, že kempování i parkování na vrcholu v okolí lanové dráhy již není možné

POZOR: Pokud přijedete s odpojitelným obytným vozem (tzv. karavanem), neponechávejte jej odstavený samostatně bez vlečného vozu na delší dobu. Není možné u nás karavan odstavit a odjet na několik dní mimo areál. V takovém případě může být karavan odtažen a náklady s tím spojené budou vymáhány na vlastníkovi vozidla.

Ubytování
na Klínovci