SKIAREÁL KLÍNOVEC OTEVŘENO od 8.12. každý den. Více info v sekci AKTUÁLNĚ Z KLÍNOVCE

S obytňákem na Klínovec

Obytňákem na
Klínovec

V zimě s obytňákem na Klínovec

Vážení návštěvníci našeho areálu, rádi bychom vás touto cestou informovali o pravidlech pro umístění vašich obytných vozů na našich parkovištích.

Ceník

Položka Cena za noc
Parkování bez připojení k elektřině 250 Kč
Parkování s připojením k elektřině 400 Kč

Žádáme vás o respektování těchto základních pravidel:

Na našem parkovišti P2 (na adrese Loučná pod Klínovcem č. pop. 207, GPS 50.4061361N, 12.9846889E) je možné parkování vašeho obytného vozu. Místo pro váš obytný vůz vám bude přiděleno na základě rezervace, kterou můžete provést prostřednictvím rezervačního formuláře níže.

Provozní doba kanceláře a obsluhy parkoviště: Po-Ne od 8:30 hodin do 16:00 hodin.

Pokud váš obytný vůz přesahuje rozměry 7,50 m x 2,40 m je nutné nás o tomto informovat písemně v rámci vaší žádosti o rezervaci.

Pokud dorazíte s vašim obytným vozem bez předchozí rezervace na naše parkoviště, mimo provozní dobu naší kanceláře, prosíme buďte ve střehu. Úprava parkoviště často probíhá i v nočních hodinách a můžete být vyzvání k přemístění vašeho vozidla na konkrétní parkovací místo. Respektujte pokyny obsluhy parkoviště, pracovníků údržby parkoviště a pracovníků naší kanceláře.

POZOR: pokud nemáte potvrzenou rezervaci pro umístění vašeho obytného vozu, můžete být z našeho parkoviště vykázáni, případně může být vaše vozidlo odtaženo na náklady vlastníka vozidla.

Rezervujte si prosím vlastní parkovací místo na našem parkovišti dříve, než se k nám chystáte dorazit.

V případě potvrzení vaší rezervace s vámi bude sepsána smlouva a bude vám na základě vratné zálohy 500 Kč přidělena parkovací karta (povolení ke zvláštnímu užívání parkoviště) a dále klíč do prostor sprch a toalet. Zálohu je potřeba uhradit v hotovosti.

Na všech našich ostatních parkovištích (P1,P3,P4,P5,P6 a P7) je vjezd obytných vozů a také přívěsných obytných vozů zakázán. Přesné umístění všech našich parkovišť naleznete na mapce zde.

znaceni03
znaceni04

Na žádné naše parkoviště není možné vjíždět a ani odstavit přívěsný obytný vůz (tzv. karavan).

Rezervační formulář
  Termín rezervace  Základní informace

  Upřesňující informace k rezervaci


  Dodatečné informace k rezervaci

  Souhlasím s provozním řádem parkoviště SKIAREÁLU KLÍNOVEC.

  Ubytování
  na Klínovci