S obytňákem na Klínovec

Karavanem na
Klínovec

V létě s obytňákem na Klínovec

Vážení návštěvníci našeho areálu, rádi bychom vás touto cestou informovali o pravidlech pro umístění vašich obytných vozů na našich parkovištích.

Ceník

Položka Cena za noc
Parkování s obytným vozem 250 Kč
Parkování s karavanem 250 Kč

Žádáme vás o respektování těchto základních pravidel:

Pro parkování vašich obytných vozů a přívěsných karavanů jsou vyhrazena pouze parkoviště P4 a P5 v Jáchymově a parkoviště P2 v Loučné pod Klínovcem.

Parkovat u nás můžete v provozní době parkoviště denně od 7:30 do 21:00 zdarma. Chcete-li však zůstat přes noc v době od 21:30 do 7:30, je parkování zpoplatněno. V rámci tohoto poplatku jsou na parkovištích dostupné přípojky elektrické energie a přístup do budovy toalet a sprch. Sprcha se spouští po vhození 20,- Kč/ 1 EUR mince na 2 minuty s možností pozastavení času. K dispozici je omezené množství přípojek k elektrické síti, v případě většího množství karavanistů je vhodné se po společné dohodě vystřídat.

Poplatek za parkování uhraďte na požadovaný počet dní v pokladně (na stejném místě, kde kupujete jízdenky na lanovou dráhu). Doklad o zaplacení slouží jako povolením k zvláštnímu užívání parkoviště. Umístěte ho za okno pro případ následné kontroly.

Provozní doba pokladny: Po-Ne od 9:00 hodin do 17:00 hodin.

Na všech našich ostatních parkovištích (P1,P3,P4,P5,P6 a P7) je vjezd obytných vozů a také přívěsných obytných vozů zakázán. Přesné umístění všech našich parkovišť naleznete na mapce zde.

znaceni03
znaceni04

Na žádné naše parkoviště není možné vjíždět a ani odstavit přívěsný obytný vůz (tzv. karavan).

Ubytování
na Klínovci