Více bublin, více komfortu

V zimě s obytňákem na Klínovec

Karavanem na
Klínovec

V zimě s obytňákem na Klínovec

Po dobu uzavření areálu, z důvodu vládních nařízení, neposkytujeme ani parkovací služby. Děkujeme za pochopení.

Vážení návštěvníci našeho areálu, rádi bychom vás touto cestou informovali o změnách, souvisejících s pravidly pro umístění vašich obytných vozů na našich parkovištích. Reagujeme takto na neukázněnost některých z vás, při obsazování parkovacích míst, která vám doposud byla volně k dispozici.

Pro komfortní zajištění parkování všech našich zákazníků a návštěvníku, nebylo nadále možné provoz parkovišť regulovat v rámci „přátelských dohod“ a proto jsme byli donuceni k regulaci, kterou bychom vám chtěli touto cestou představit.

Prosím věřte, že se vám tím nesnažíme jakkoli komplikovat pobyt v našem areálu, ale snažíme se tímto nastavit rovné podmínky pro všechny naše zákazníky. Stejně tak jako vy, majitelé obytných vozů, se snažíte užít si návštěvu našeho areálu co možná nejvíce, i my bychom rádi poskytli všem ostatním zákazníkům co možná nejkomfortnější parkování. Proto bychom byli rádi, kdybychom nalezli společnou cestu k bezproblémovému využívání našich parkovacích ploch. Právě proto jsme zavedli pravidla pro parkování, která věříme, že budete respektovat.

Žádáme vás o respektování těchto základních pravidel:

Na našem parkovišti P2 (na adrese Loučná pod Klínovcem č. pop. 207, GPS 50.4061361N, 12.9846889E) je možné parkování vašeho obytného vozu. Místo pro váš obytný vůz vám bude přiděleno na základě rezervace, kterou můžete provést prostřednictvím rezervačního formuláře níže.

Provozní doba kanceláře a obsluhy parkoviště: Po-Ne od 8:30 hodin do 16:00 hodin.

Pokud váš obytný vůz přesahuje rozměry 7,50 m x 2,40 m je nutné nás o tomto informovat písemně v rámci vaší žádosti o rezervaci.

Pokud dorazíte s vašim obytným vozem bez předchozí rezervace na naše parkoviště, mimo provozní dobu naší kanceláře, prosíme buďte ve střehu. Úprava parkoviště často probíhá i v nočních hodinách a můžete být vyzvání k přemístění vašeho vozidla na konkrétní parkovací místo. Respektujte pokyny obsluhy parkoviště, pracovníků údržby parkoviště a pracovníků naší kanceláře.

POZOR: pokud nemáte potvrzenou rezervaci pro umístění vašeho obytného vozu, můžete být z našeho parkoviště vykázáni, případně může být vaše vozidlo odtaženo na náklady vlastníka vozidla.

Rezervujte si prosím vlastní parkovací místo na našem parkovišti dříve, než se k nám chystáte dorazit.

Cena parkování bez přístupu k elektrické energii (230V/4A) je 250 Kč vč. DPH za jeden den.
Cena parkování s přístupem k elektrické energii (230V/4A) je 400 Kč vč. DPH za jeden den.

V případě potvrzení vaší rezervace s vámi bude sepsána smlouva a bude vám na základě vratné zálohy 500 Kč přidělena parkovací karta (povolení ke zvláštnímu užívání parkoviště) a dále klíč do prostor sprch a toalet. Zálohu je potřeba uhradit v hotovosti.

Na všech našich ostatních parkovištích (P1,P3,P4,P5,P6 a P7) je vjezd obytných vozů a také přívěsných obytných vozů zakázán. Přesné umístění všech našich parkovišť naleznete na mapce zde.

znaceni03

Na žádné naše parkoviště není možné vjíždět a ani odstavit přívěsný obytný vůz (tzv. karavan).

znaceni04

Rezervační formulář
  Termín rezervace


  Základní informace
  Upřesňující informace k rezervaci

  Dodatečné informace k rezervaci
  Souhlasím s provozním řádem parkoviště SKIAREÁLU KLÍNOVEC.

  Ubytování
  na Klínovci