Instruktor lyžování a SNB

Popis pozice

Chceš strávit zimu na horách a užít si jí tak na plno? Nebo si chceš jenom hezky přivydělat? Přidej se do našeho týmu a staň se instruktorem lyžování nebo snowboardingu. Získáš kurz zdarma a naučíme tě vše potřebné.. Jsme jedinou areálovou lyžařskou školou a proto na vás čeká spoustu výhod.

Požadavky

  • Věk od 15 let
  • Základní lyžařské dovednosti
  • Komunikativnost
  • Trpělivost
  • Slušné vystupování
  • Výhodou znalost cizích jazyků, hlavně němčina a angličtina, dále se hodí i ruština nebo holandština

Nabízíme

  • Práce v jednom z největších a nejmodernějších areálů v ČR
  • Mzdové ohodnocení 200 – 400 Kč/hod
  • Možnost plánování směn dle potřeb (můžeš u nás strávit celou zimní sezonu, jezdit jenom na víkendy a prázdniny nebo jakkoliv jinak)
  • 5 jednodenních skipasů pro libovolné osoby

Benefity našich zaměstnanců

Dotované ubytování v blízkosti areálu za 50 Kč/noc

Možnost lyžování ve volném čase

Celoroční skipas zdarma a dotovaný skipas pro členy rodiny

Svoz zaměstnanců v blízkosti areálu (Jáchymov, Ostrov)

Slevy v gastro zařízeních, v půjčovně a v obchodě s doplňky

Oblečeme vás zdarma tím nejkvalitnějším oblečením

Pokud vás pozice zaujala, kontaktujte nás na:

kariera@klinovec.cz

+420 777 162 302

Napište nám ;)

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Ubytování
    na Klínovci