Více bublin, více komfortu

Instruktor lyžování a SNB

Popis pozice

Hledáme do svého týmu spolehlivé instruktory lyžování a jízdy na snowboardu, které baví práce s lidmi všech věkových kategorií a který bude nadšeně předávat další dovednosti formou školy hrou a bude ho bavit práce na horách. Jsme jedinou areálovou lyžařskou školou a proto na vás čeká spoustu výhod.

Požadavky

  • Věk od 18 let
  • Základní lyžařské dovednosti
  • Komunikativnost
  • Trpělivost
  • Slušné vystupování
  • Požadujeme znalost cizích jazyků, hlavně němčina a angličtina, dále se hodí i ruština nebo holandština

Nabízíme

  • Práce v jednom z největších a nejmodernějších areálů v ČR
  • Platové ohodnocení 150 – 300 Kč/hod
  • Bonusy za odučené hodiny
  • ZDARMA kurz lyžařského instruktora
  • Možnost celosezónní práce
  • Možnost dalšího profesionálního vzdělávání

Benefity našich zaměstnanců

Dotované ubytování v blízkosti areálu za 50 Kč/noc

Možnost lyžování ve volném čase

Celoroční skipas zdarma a dotovaný skipas pro členy rodiny

Svoz zaměstnanců v blízkosti areálu (Jáchymov, Ostrov)

Slevy v gastro zařízeních, v půjčovně a v obchodě s doplňky

Oblečeme vás zdarma tím nejkvalitnějším oblečením

Pokud vás pozice zaujala, kontaktujte nás na:

kariera@klinovec.cz

+420 777 162 302

Napište nám ;)

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Ubytování
    na Klínovci