Instruktor lyžování a snowboardingu

Popis pozice

Chceš strávit zimu na horách a užít si jí tak na plno? Nebo si chceš jenom hezky přivydělat? Hledáš nový impulz a chceš zkusit něco nového? Přidej se do našeho týmu a staň se instruktorem lyžování. Získáš KURZ ZDARMA a naučíme tě vše potřebné. Nemáš veškeré potřebné vybavení? Nemusíš se bát, vše půjčíme bezplatně na celou sezonu. Jsme jedinou areálovou lyžařskou školou a proto na vás čeká spoustu výhod. Možnost práce na plný úvazek prosinec-březen, DPP nebo na živnostenský list.

Požadavky

  • Věk od 18 let
  • Základní lyžařské dovednosti
  • Komunikativnost
  • Trpělivost
  • Slušné vystupování
  • Znalost alespoň jednoho cizího jazyka, především němčina a angličtina, dále se hodí i ruština nebo holandština

Nabízíme

  • Práce v jednom z největších a nejmodernějších areálů v ČR
  • Mzdové ohodnocení 250 – 450 Kč/hod
  • Instruktorský kurz – ZDARMA
  • Celosezonní vzdělávání + pokročilý instruktorský kurz na konci sezony
  • Kvalitní zimní oblečení
  • Možnost zapůjčení vybavení zdarma (lyže, lyžáky, hůlky, SNB) nebo servis vlastního vybavení
  • Ubytování zdarma v blízkosti areálu
  • Skipas zdarma a možnost lyžování ve volném čase
  • 5 jednodenních skipasů pro libovolné osoby
  • Slevy v půjčovně a lyžařské škole pro blízké osoby
  • Zvýhodněné stravování
  • Možnost nákupu lyžařského vybavení značek Blizzard a Tecnica za zvýhodněné ceny

Mzdové předpoklady

  • Mzda 25.000 Kč – 50.000 Kč

Pokud vás pozice zaujala, kontaktujte nás na:

instruktori@klinovec.cz

+420 723 813 443

Napište nám ;)

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Více času na lyžování
    pořiďte si skipas online